Мінстратегпром: Президент Чехії відвідав українське оборонне підприємство, яке виготовляє озброєння за ліцензією чеської компанії

23.03 00:46    
21 березня Міністр з питань стратегічних галузей промисловості Герман Сметанін та Радник Президента зі стратегічних питань Олександр Камишін зустрілися з Президентом Чеської Республіки Петром Павелом, Урядовим уповноваженим з питань відбудови України Томашем Копечним та Послом Чеської Республіки в Україні Радеком Пехом.

Зустріч відбулася на одному з українських оборонних заводів, який займається складанням гвинтівок BREN-2 за ліцензією чеської компанії.

Високим гостям показали процес складання зброї на різних етапах. Усі працівники, які цим займаються, раніше пройшли навчання в Чехії, і тепер впроваджують здобуті знання та технології НАТО на потужностях українського заводу.

Читайте по темі: Віталій Бунечко передав автівки та гуманітарну допомогу підрозділам ДШВ -
https://ruporzt.com.ua/topnews/216000-vtaly-bunechko-peredav-avtvki-ta-gumantarnu-dopomogu-pdrozdlam-dshv.html

Пану Президенту та його делегації також показали перші зібрані гвинтівки та розповіли про спроможності українського ОПК щодо поглиблення співпраці з чеськими партнерами.

Кульмінацією візиту стало підписання кількох важливих документів. Вони стосувалися, зокрема, постачання комплектуючих до стрілецьких боєприпасів та до Bren-2.

Герман Сметанін вручив Орден князя Ярослава Мудрого Урядовому уповноваженому з питань відбудови України Томашу Копечному на знак вдячності за все, що він зробив для України.

“Чехія – наш стратегічний партнер, і ми раді мати міцні міжгалузеві зв’язки. Маємо вже перші результати спільних проектів і працюємо над їх масштабуванням. Ми вдячні чеському бізнесу за готовність співпрацювати з українськими оборонними компаніями. Щиро вдячний пану Президенту за його візит і за підтримку партнерства між оборонними галузями наших країн на високому рівні. За відстоювання наших інтересів на світовій арені. З перших днів вторгнення Чехія стоїть поряд з нами в нашій боротьбі. Дякую за стійкість та послідовність у вашій підтримці. І за те, що продовжуєте будувати разом із нами Арсенал вільного світу”, - зазначив Міністр.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 21:35
За матеріалами СБУ довічне ув’язнення отримав «топщур» ...
Вчора 21:35
Виплатили фіктивним працівникам понад 13 млн грн: на По ...
Вчора 21:33
Юлія Свириденко: У Гданську фіналізували домовленості п ...
Вчора 21:32
Комюніке Прем’єр-міністра України Юлії Свириденко та Пр ...
Вчора 21:29
Із початку повномасштабного вторгнення вдалося мобілізу ...
Вчора 16:30
375 млн євро на відновлення енергетичної інфраструктури ...
Вчора 16:28
МОЗ: Україна поділилася з Норвегією досвідом роботи мед ...
Вчора 16:26
Юлія Свириденко: 160 угод на понад 10 млрд євро буде ук ...
Вчора 16:24
Нові можливості для українського експорту: Держпродспож ...
Вчора 16:22
Уряд погодив передачу УЗ трьох арештованих тепловозів Б ...
Вчора 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення