У Львові викрито двох чоловіків, які планували підірвати автівку військових

25.03 18:00    
За процесуального керівництва Львівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 22-річному та 23-річному мешканцям Закарпаття у вчиненні державної зради (ч. 2 ст. 111 КК України).

За даними слідства, у березні 2025 року двоє чоловіків погодилися за грошову винагороду виконати завдання представника рф. А саме закласти вибуховий пристрій під автомобіль, який мав ознаки приналежності до Сил оборони України. Після чого вони мали дистанційно підірвати його за допомогою детонатора.

Згідно інструкції, отриманої через месенджер Telegram, чоловіки прибули до Львова і за визначеними координатами забрали вибухівку, заздалегідь замасковану в спортивній сумці.

Заклавши саморобний вибуховий пристрій під автомобіль, зловмисники розмістили поблизу контейнер з телефоном та підключеним павербанком задля тривалого аудіо та відеоконтролю місця події.

Проте, завдяки злагодженим діям правоохоронців, вибухівку було своєчасно знешкоджено відповідними фахівцями та попереджено вибух у громадському місці.

Підозрюваних затримано в порядку ст. 208 КПК України. Їм обрано найсуворіші запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою без права внесення застави.

Слідчі дії тривають. Встановлюються всі причетні особи.

Досудове розслідування здійснює Управління Служби безпеки України у Львівській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 19:07
Розкрадання 5,5 млн грн на закупівлі РЕБ і FPV-дронів д ...
Вчора 19:07
Понад 2 мільйони гривень під підлогою: в «Устилузі» вик ...
Вчора 19:06
На Запоріжжі прикордонники викрили організаторів незако ...
Вчора 19:06
Прикордонник допоміг викрити організатора схеми втечі в ...
Вчора 19:05
Прикордонники викрили схему з продажу фіктивної інвалід ...
Вчора 18:50
Зарплати медиків екстреної та первинної допомоги зроста ...
Вчора 18:48
Мінсоцполітики спільно з ЮНІСЕФ проведуть навчання з ко ...
Вчора 18:46
Уряд змінив підхід до розрахунку зарплат у будівництві ...
Вчора 18:46
Досвід Німеччини: орієнтир для розвитку системи торгівл ...
Вчора 18:44
Денис Шмигаль: Підготовка до наступної зими є одним із ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
31 березня 16:12
Прокурори повідомили про підозру депутату сільради на Ж ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення