На Буковині судитимуть експосадовця лісництва за незаконне переправлення військовозобов’язаних через кордон

26.03 14:50    
Працівники ДБР завершили досудове розслідування щодо колишнього посадовця Тереблечанського лісництва філії «Чернівецьке Лісове Господарство» міжрегіонального лісового офісу ДП «Ліси України». Його обвинувачують у сприянні незаконному перетину кордону військовозобов'язаними чоловіками поза межами пунктів пропуску.

Обвинувальний акт направлено до суду.

За даними слідства, посадовець знав місця розташування блокпостів правоохоронців та маршрути, якими можна було дістатися кордону, не привертаючи уваги. Він шукав охочих незаконно виїхати з країни, перевозив їх власним автомобілем до ділянки поблизу кордону, після чого інструктував, як перетнути його пішки. Вартість такої "послуги" становила 8 тисяч євро.

29 серпня 2024 року лісника разом із двома військовозобов’язаними затримали співробітники Державної прикордонної служби. На початку вересня слідчі ДБР повідомили йому про підозру, після чого його звільнили зі служби.



Він обвинувачується в організації та незаконному переправленні осіб через державний кордон України (ч. 3 ст. 332 КК України).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 9 років з конфіскацією майна.

Процесуальне керівництво здійснює Чернівецька обласна прокуратура.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
16 січня 18:57
Оперативники Мукачівського загону ліквідували дві схеми ...
16 січня 18:56
У Львові затримали організоване угруповання наркодилері ...
16 січня 18:56
На кордоні зі Словаччиною викрили двох киян, які вдавал ...
16 січня 18:55
Біля кордону з Румунією врятували порушника, який прова ...
16 січня 18:54
Голова Держаудитслужби обговорила з аудиторами та керів ...
16 січня 18:11
Как открыть счет в иностранном банке
16 січня 18:07
Успешный бизнес на Amazon: советы для начинающих
14 січня 23:26
Сучасний таунхаус: особливості та переваги
09 січня 16:16
монтаж відеоспостереження
06 січня 18:30
Чим самокрутки привабливіші звичайних цигарок?
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення