На Волині судитимуть високопосадовця Держгеокадастру та його спільників, викритих ДБР на намаганні привласнити землі біля озера Світязь

01.04 13:36    
Працівники ДБР завершили досудове розслідування щодо одного із заступників начальника Головного управління Держгеокадастру у Волинській області та двох його спільників, які намагались привласнити землі на береговій лінії озера Світязь.

Обвинувальний акт направлено до суду.

ДБР повідомило про підозру чиновнику у лютому цього року.

Посадовець незаконно змінив інформацію у Державному земельному кадастрі щодо координат двох земельних ділянок площею 1,33 га та 2 га, які вже перебували у володінні громадян. Допомогли йому у цьому колишній посадовець Шацького відділу Держгеокадастру у Волинській області, а також розробник проєктної документації.

Згодом чиновник організував оформлення передачі цієї землі у власність наближених до себе осіб, які навіть не знали про набуття цих активів. Збитки держави від таких дій склали майже 4 млн гривень.

Заступника начальника і колишнього посадовця Шацького відділу Держгеокадастру обвинувачують у зловживанні службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки, та несанкціонованих діях з інформацією, яка обробляється в автоматичних системах, вчинене групою осіб (ч. 1 ст. 28, ч. 3 ст. 362, ч. 2 ст. 364 КК України). А розробника проєктної документації обвинувачують у підробленні документів (ч. 1-3 ст. 358 КК України).

Санкція статей передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 6 років.

Для відшкодування завданих збитків заявлено цивільний позов. Також арештовано майно фігурантів вартістю понад 5 млн грн: 4 земельні ділянки, 2 квартири та 4 автомобілі.

Процесуальне керівництво здійснює Волинська обласна прокуратура.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 18:06
Мінсоцполітики: За вихідні ще понад 2 млн українців отр ...
Вчора 18:04
Алла Басалаєва у Львові провела нараду з аудиторами: се ...
Вчора 18:03
На Закарпатті судитимуть посадових осіб НААН за махінац ...
Вчора 18:02
Слідчі поліції викрили депутата Дніпровської міськради, ...
Вчора 18:02
​Майже 165 млн грн збитків на розкраданні природн ...
06 грудня 00:19
Як зрозуміти, що піца справді свіжа: прості ознаки для ...
04 грудня 15:15
Почему гофрированные стаканы используют в дорогих завед ...
01 грудня 22:26
Роль оборудования для закупоривания бутылок в современн ...
27 листопада 17:35
Что говорит выбор алкогольных напитков о характере чело ...
26 листопада 22:11
Бездротові навушники: ключові переваги та особливості
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення