Понад тиждень утримували та вимагали гроші у викраденого підприємця – на Полтавщині троє іноземців отримали по 10 років позбавлення волі

05.04 00:53    
За публічного обвинувачення прокурорів Полтавської обласної прокуратури трьох іноземців визнано винними у готуванні до умисного вбивства, викраденні та незаконному позбавленні волі підприємця, вимаганні передачі майна, з погрозою вбивства, незаконному заволодінні транспортним засобом, вчинених за попередньою змовою групою осіб, поєднаних із насильством (ч. 1 ст. 14, п. п. 3, 9, 12 ч. 2 ст. 115; ч. 2 ст. 146; ч. 3 ст. 189; ч. 3 ст. 289 КК України).


Читайте по темі: Заштовхав підлітка до багажника: на Житомирщині поліція затримала підозрюваного у викраденні людини - https://ruporzt.com.ua/oblasni_novini/217410-zashtovhav-pdltka-do-bagazhnika-na-zhitomirschin-polcya-zatrimala-pdozryuvanogo-u-vikradenn-lyudini.html

Кожного із чоловіків позбавлено волі на 10 років.

Доведено, що 30 грудня 2021 року в м. Пирятин іноземці силоміць заштовхали в автомобіль місцевого підприємця і вивезли в Київську область. Зупинивши авто на околиці м. Ірпінь, вони вимагали у потерпілого 400 тис доларів США, а в подальшому збільшили суму до 1 млн доларів США. Свої дії супроводжували погрозами застосування насильства та вбивством.

Отримавши відмову, підприємця привезли у лісовий масив, де погрожували зброєю та побили до втрати свідомості. У подальшому чоловіка утримували в одному з будинків Києва понад тиждень.

Зрозумівши, що грошей одержати не вдасться, нападники вирішили вбити потерпілого, а тіло втопити у річці. З метою реалізації задуманого вони придбали надувний човен, металеву гантель вагою 20 кг і дріт.

На початку січня 2022 року правоохоронці затримали зловмисників.

Свою вину у злочинах обвинувачені не визнали. До набрання вироком законної сили вони перебуватимуть під вартою.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі ВП № 1 Лубенського РВП та СУ ГУНП в Полтавській області.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 16:30
Псевдоворожки ошукали громадян на сотні тисяч гривень, ...
Сьогодні 16:30
Слідчі поліції викрили посадовця медзакладу, який допом ...
Сьогодні 16:29
Вигадана інвалідність із «легальним» пенсійним забезпеч ...
Сьогодні 16:29
На Харківщині поліцейські знешкодили ще один канал неза ...
Сьогодні 16:29
13 000 доларів за проходження служби у тиловому підрозд ...
Сьогодні 16:06
Андрій Сибіга провів телефонні переговори з Віце-прем’є ...
Сьогодні 16:04
Уряд удосконалив механізми залучення добровольчих форму ...
Сьогодні 16:02
Бюджетна підтримка та відновлення: Міністр фінансів Укр ...
Сьогодні 16:00
Як розвивати конкурентні компетентності студентів: нови ...
Сьогодні 15:58
В Україні зʼявиться програма розвитку волонтерства ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення