Неправомірна вигода у понад 700 тисяч гривень: поліцейські Київщини спільно з СБУ викрили держслужбовця

14.04 22:57    
Начальник одного з управлінь податкової служби у Київській області за безперешкодне здійснення господарської діяльності товариства вимагав та отримав хабар у розмірі 735 тисяч гривень. Фігуранту загрожує до 10 років позбавлення волі.


Оперативний супровід здійснювали співробітники ГУ СБУ в м. Києві та Київській області. Заходи із викриття проведено за сприяння Голови ДПС України.


Встановлено, що службовець обіцяв сприяти у здійсненні фінансово-господарської діяльності та забезпечити безперешкодну діяльність товариства. Натомість передбачалося надання щомісячного хабаря у вигляді одного відсотка від загального обсягу проведених операцій.


Правоохоронці затримали фігуранта в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та помістили до ізолятора тимчасового тримання.


Слідчі слідчого управління поліції Київщини за процесуального керівництва Київської обласної прокуратури повідомили про підозру фігуранту за фактом вимагання та отримання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України). Досудове розслідування триває.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:05
На Чернігівщині до 6 років ув’язнення засуджено військо ...
Вчора 22:04
На Прикарпатті прокуратура повернула державі понад 10 г ...
Вчора 22:01
Мінфін та німецький банк розвитку KfW підписали Додатко ...
Вчора 22:00
Юлія Свириденко домовилася з Президенткою ЄБРР прискори ...
Вчора 22:00
Україна та Нідерланди розвиватимуть навички українців з ...
Вчора 17:11
Андрій Сибіга: Уряд за ініціативи МЗС включив Молдову д ...
Вчора 17:09
Міноборони: в Армія+ запустили новий навчальний курс пр ...
Вчора 17:07
URC-2026: Нові міжнародні домовленості сприятимуть розв ...
Вчора 17:05
Україна посилює співпрацю з Європейським інститутом ген ...
Вчора 17:03
Якщо відновити людину – вона відновить країну: на URC-2 ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення