Віталій Бунечко: Наші фермери – це не лише бізнесмени, а й справжні патріоти та опора для місцевих громад і ЗСУ
17.06.2025 17:48 Віталій Бунечко: Наші фермери – це не лише бізнесмени, а й справж ...
«Фермерство – це не просто професія, це – покликання, що вимагає повної віддачі
Про проект Контакти Реклама

У Вінниці відбувся Чемпіонат ДСНС України з легкої атлетики

26.04 12:02    
Протягом трьох днів поспіль у Вінниці найсильніші та найвитриваліші рятувальники зі всієї країни змагалися за першість в Чемпіонаті ДСНС України з легкої атлетики.

197 учасників з 24 команд виборювали першість у біговій програмі з шести видів змагань та в естафеті. Жінки змагалися в забігах на 100 та 1000 метрів, чоловіки долали дистанції на 200, 1000, 3000 та 5 000 тисяч метрів. Заключним етапом для всіх стала естафета.

Читайте по темі: Як організувати переїзд офісу в Києві по безготівковому рахунку -
https://ruporzt.com.ua/interestingness/202706-yak-organzuvati-pereyizd-ofsu-v-kiyev-po-bezgotvkovomu-rahunku.html

Змагання проходили у напруженій, але водночас дружній атмосфері. Учасники демонстрували не лише чудову фізичну підготовку, а й справжній командний дух, витривалість та волю до перемоги. Особливу увагу приділили об'єктивності та прозорості результатів — суддівська колегія пильно стежила за дотриманням усіх правил та вимог. Прискіпливість арбітрів не залишала жодного шансу на помилки, тож кожен результат був заслуженим і беззаперечним.

Серед жінок на дистанції 100 метрів 1 місце посіла Вікторія Ратнікова (Одеська область), 2 – Софія Культенко (НУЦЗУ), третьою прибігла Жанна Ярушевська (Харківська область).

У 200-метрівці золото здобув Еміль Ібрагімов (Чернівецька область), срібло - Владислав Наталуха (Одеська область), бронза у Артура Шеремети (Хмельницька область).

У забігові на 1000 метрів серед жінок першу сходинку виборола Марія Позднякова (НУЦЗУ). Другу посіла Анна Глигало (Запорізька область), третя за Наталією Маньковською (Чернівецька область).

Серед чоловіків дистанцію в 1000 метрів першим подолав Владислав Фесюк (НУЦЗУ), на другій сходинці Руслан Савчук (Запорізька область), третім став Сергій Хвиць (Волинська область).

Призерами на дистанції 3000 м серед чоловіків стали: Роман Бондарчук (Полтавська область) - 1 місце, Іван Павлюк - 2 місце (Чернівецька область), Почесну трійку закрив Євген Шуляк (Одеська область).

У найважчому виді Чемпіонату — забігу на 5000 метрів серед чоловіків медалі переможців вибороли: 1 місце - Сергій Рибак (Одеська область), 2 місце – Денис Слободянюк (Вінницька область), 3 місце – В’чеслав Антонюк (Чернівецька область).

В легкоатлетичній естафеті лідерство за командою з НУЦЗУ, друге – за представниками з Одеської області, третє посіли спортсмени з Чернівецької області.

Абсолютним переможцем Чемпіонату за результатом усіх випробувань стала команда Національного університету цивільного захисту України. Срібло здобули рятувальники з Чернівецької області, а бронза у надзвичайників з Одещини.

Чемпіонат вкотре довів, що українські рятувальники — це не лише герої у повсякденній службі, а й сильні, витривалі спортсмени, які гідно представляють свої регіони та надихають прикладом наполегливості й професіоналізму.


RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 11:08
Володимир Зеленський: Вдячні Італії за організацію Конф ...
Сьогодні 00:36
Мінсоцполітики розпочало тестування нового виду допомог ...
Сьогодні 00:17
Мінветеранів: Як ветерану отримати житло від держави — ...
Сьогодні 00:16
За матеріалами СБУ 15 років тюрми отримав український а ...
Сьогодні 00:14
На Чернігівщині наркоугруповання налагодило діяльність ...
Сьогодні 00:23
Державна податкова служба застерігає: З 1 серпня 2025 р ...
Сьогодні 00:21
Держенергоефективності та ЄБРР розпочали стратегічну сп ...
Сьогодні 00:19
Швейцарія інвестує 18,5 млн франків у продовження підтр ...
Сьогодні 00:17
Мінекономіки підписало меморандум з національними фінан ...
Сьогодні 00:15
Україна за підтримки Великої Британії отримає 1,7 млрд ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення