ДБР завершило розслідування щодо заступника начальника Черкаського ТЦК, який сприяв зриву мобілізації

06.05 17:36    
Працівники ДБР завершили досудове розслідування щодо заступника начальника ТЦК та СП - начальника сектору комплектування Черкаського обласного ТЦК та СП, який сприяв зриву мобілізаційного плану.

Обвинувальний акт скеровано до суду.

За даними слідства, офіцер навмисно допомагав окремим військовозобов’язаним уникнути призову. Його дії призвели до зриву плану з направлення мобілізованих до навчальних центрів та бойових підрозділів ЗСУ, зокрема тих, що виконують завдання на фронті.

Посадовець перевищив свої повноваження та порушив вимоги Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», організувавши незаконне надання відстрочки. Це завдало шкоди укомплектуванню підрозділів, дискредитувало роботу ТЦК та СП і підірвало довіру до мобілізаційних заходів.

Його дії кваліфіковано за ч. 4 ст. 425 КК України — недбале ставлення військової службової особи до служби в умовах воєнного стану; ч. 5 ст. 426-1 КК України — перевищення службових повноважень військовою службовою особою в умовах воєнного стану.

Санкції передбачають до 12 років позбавлення волі.

Нагадаємо, минулого тижня ДБР також завершило розслідування щодо начальника Черкаського об'єднаного міського ТЦК та СП, який обвинувачується за аналогічними статтями.

Процесуальне керівництво здійснювала Спеціалізована прокуратура у сфері оборони Офісу Генерального прокурора.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:11
Голова Держрибагентства Ігор Клименок обговорив із кері ...
Вчора 22:09
Мінекономіки розпочало бета-тест послуги в Обрії – дист ...
Вчора 22:07
Уряд врегулював передачу радіофармацевтичних препаратів ...
Вчора 22:05
Українська школа поруч: МОН презентувало оновлений порт ...
Вчора 22:04
На Закарпатті поліцейські затримали озброєного чоловіка ...
Вчора 21:51
Парасолька для міста: що справді впливає на зручність і ...
23 липня 14:03
Не списуйте це на вік - перші ознаки серйозних проблем ...
22 липня 16:26
Як обрати майданчик для масштабної ділової події без за ...
20 липня 17:26
Лазерна різка vs плазма vs гідроабразив: коли яка техно ...
06 липня 17:24
Вибір меблів для маленької квартири: як візуально розши ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення