Забруднення земель відходами із забійного цеху – на Волині викрито чотирьох учасників організованої групи

06.05 17:40    
За процесуального керівництва Спеціалізованої екологічної прокуратури Волинської обласної прокуратури повідомлено про підозру чотирьом учасникам організованої групи за фактом забруднення земель (ч. 3 ст. 28 ч. 1 ст. 239 КК України).

У складі групи – головний спеціаліст одного з управлінь ГУ Держпродспоживслужби у Волинській області, керівники двох приватних підприємств та фізична особа-підприємець.

За даними слідства, співвласники земельної ділянки в Луцькому районі незаконно займалися забоєм великої рогатої худоби та коней у межах населеного пункту. Відходи тваринного походження складали на території забійного цеху, а після захоронювали на землях, які не призначалися для їх утилізації.

Із липня по листопад 2024 року учасники групи, залучивши підприємця та працівника Держпродспоживслужби, накопичували відходи від незаконної діяльності бійні, переміщували і закопували частину таких відходів на земельних ділянках у Волинській та Львівській областей.

У ході санкціонованих обшуків за адресами підконтрольних підозрюваним суб’єктів господарювання вилучено документацію, відібрано проби ґрунтів, повітря, води, зразки мʼясної продукції.

За результатами проведених лабораторних досліджень та експертиз встановлено, що через незаконні дії забруднено земельні ділянки загальною площею майже 500 м кв.

За клопотанням прокурорів працівника Держпродспоживслужби відсторонено від посади.

Досудове розслідування здійснює ТУ ДБР, розташоване у м. Львові, СУ ГУ Нацполіції у Волинській області, оперативний супровід – УСР в області ДСР НП України.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 19:07
Розкрадання 5,5 млн грн на закупівлі РЕБ і FPV-дронів д ...
Вчора 19:07
Понад 2 мільйони гривень під підлогою: в «Устилузі» вик ...
Вчора 19:06
На Запоріжжі прикордонники викрили організаторів незако ...
Вчора 19:06
Прикордонник допоміг викрити організатора схеми втечі в ...
Вчора 19:05
Прикордонники викрили схему з продажу фіктивної інвалід ...
Вчора 18:50
Зарплати медиків екстреної та первинної допомоги зроста ...
Вчора 18:48
Мінсоцполітики спільно з ЮНІСЕФ проведуть навчання з ко ...
Вчора 18:46
Уряд змінив підхід до розрахунку зарплат у будівництві ...
Вчора 18:46
Досвід Німеччини: орієнтир для розвитку системи торгівл ...
Вчора 18:44
Денис Шмигаль: Підготовка до наступної зими є одним із ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
31 березня 16:12
Прокурори повідомили про підозру депутату сільради на Ж ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення