Збагатився за рахунок підлеглих ‒ на Херсонщині судитимуть екскомандира дивізіону військової частини

08.05 15:42    
Прокурори Херсонської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Південного регіону направили до суду обвинувальний акт стосовно колишнього командира дивізіону за фактами вимагання та одержання неправомірної вигоди службовою особою (ч. 3 ст. 368 КК України).

Досудовим розслідування встановлено, що командир дивізіону військової частини, особовий склад якої виконує бойові завдання на Херсонщині, налагодив злочинну схему незаконного власного збагачення за рахунок підлеглих.

Підполковник вимагав та отримував від підлеглого військовослужбовця неправомірну вигоду за надання відпусток без належного документального оформлення та відсутності поважних причин для вибуття із розташування частини. При цьому, зберігалося грошове забезпечення військовослужбовця за час фактичної відсутності на службі.

У разі відмови військовослужбовця виконувати вимоги, обвинувачений погрожував йому притягненням до відповідальності за порушення службової дисципліни.

Таким чином, підлеглий неодноразово розраховувався з обвинувачуваним грошима, послугами, купував побутову й комп’ютерну техніку та, навіть, речі для дітей, на загальну суму майже 160 тис гривень. Під час обшуків правоохоронці вилучили майно та документи, що підтверджують одержання ним неправомірної вигоди.

Наразі обвинуваченого затримано, йому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави.

Досудове розслідування здійснювали ТУ ДБР у м. Мелітополі, оперативний супровід ‒ ТУ ДБР у м. Мелітополі та УСР в Херсонській області ДСР НП України.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 21:03
Українці 40+ років зможуть безоплатно пройти скринінг з ...
Вчора 21:01
Інтернет під час блекаутів: українці зможуть шукати xPO ...
Вчора 21:00
Юлія Свириденко заслухала звіт заступника Голови Держау ...
Вчора 21:00
Досвід України в реалізації програм Interreg став прикл ...
Вчора 20:59
До кордону не доїхали: на Буковині прикордонники затрим ...
09 грудня 19:44
Топ-6 піц у Don Peperon, які замовляють у Житомирі найч ...
06 грудня 00:19
Як зрозуміти, що піца справді свіжа: прості ознаки для ...
04 грудня 15:15
Почему гофрированные стаканы используют в дорогих завед ...
01 грудня 22:26
Роль оборудования для закупоривания бутылок в современн ...
27 листопада 17:35
Что говорит выбор алкогольных напитков о характере чело ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення