Віталій Коваль відвідав данську платформу агропродовольчого сектору Food Nation Denmark

14.05 23:24    
Міністр аграрної політики та продовольства України Віталій Коваль разом з послом України в Данії Андрієм Яневським відвідали Food Nation Denmark — платформу, яка представляє можливості агропродовольчого сектору Данії у світі.

Як наголошує Міністр, це не просто бренд. Це державна стратегія на роки вперед: просувати данське як якісне, екологічне, інноваційне.

«Данія об’єднала бізнес, Уряд, науку та фермерів довкола спільної цілі — експорт готових рішень, а не лише продуктів. Тобто тут продають не тільки сир або м’ясо, а саму модель, як їх виробити ефективно, екологічно та прозоро. Food Nation — інструмент довіри до країни. Це про якість без пояснень. Просто «зроблено в Данії» вже значить — надійно», - підкреслив Віталій Коваль.

Читайте по темі: Як організувати переїзд офісу в Києві по безготівковому рахунку - https://ruporzt.com.ua/interestingness/202706-yak-organzuvati-pereyizd-ofsu-v-kiyev-po-bezgotvkovomu-rahunku.html

Тому, зазначає Міністр, важливо впроваджувати досвід Данї в Україні. Адже мета Мінагрополітики перетворити Україну з аграрної на агроіндустріальну країну, в якій аграрна галузь розвивається в напрямках глибинної переробки, інновацій, сталості сільських територій.

Також на зустрічі в Food Nation Denmark обговорювали виклики, які можуть виникнути в українського фермера, якщо не буде продовження автономних торговельних преференцій.

«Працюємо на всіх рівнях: від Уряду та громадянського суспільства до науковців і бізнесу, аби підготувати правильне підґрунтя для майбутнього агроекспорту», - зазначив Віталій Коваль.

За його словами, загалом Україна має потенціал стати аграрним брендом нового покоління. І президентський проект «Зроблено в Україні» має всі шанси бути популярним не лише в середині країни, а й за її межами.

Віталій Коваль подякував колегам із Food Nation за відкритий діалог: «Працюємо над тим, щоб Україна звучала у світі як сучасна агродержава, а «Made in Ukraine» стало синонімом якості, стійкості та інновацій».

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 21:38
Сергій Корецький: Уряд схвалив проект Митного кодексу т ...
Вчора 21:37
Сергій Корецький доручив до кінця тижня надати ґрунтовн ...
Вчора 21:36
Сергій Корецький доручив Мінкультури та Мінфіну підготу ...
Вчора 17:59
Службовий статус для незаконного переправлення військов ...
Вчора 17:59
«Зроблено в Україні»: за тиждень бізнес залучив 1,6 млр ...
25 липня 21:51
Парасолька для міста: що справді впливає на зручність і ...
23 липня 14:03
Не списуйте це на вік - перші ознаки серйозних проблем ...
22 липня 16:26
Як обрати майданчик для масштабної ділової події без за ...
20 липня 17:26
Лазерна різка vs плазма vs гідроабразив: коли яка техно ...
06 липня 17:24
Вибір меблів для маленької квартири: як візуально розши ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення