Представник Офісу Генпрокурора взяв участь у експертному обговоренні злочинів проти довкілля на CCPCJ-34 в Австрії

23.05 15:13    
Керівник Спеціалізованої екологічної прокуратури Офісу Генерального прокурора Борис Індиченко взяв участь у панельній дискусії в межах 34-ї сесії Комісії ООН із запобігання злочинності та кримінального правосуддя (CCPCJ), що відбулася в австрійському Відні.

Ключовими темами обговорення за участі широкого кола провідних експертів стали злочини проти довкілля, контрабанда товарів комерційного призначення, а також злочини проти культурної спадщини.

Борис Індиченко виступив на тематичній панелі «Регіональне співробітництво у боротьбі з екологічними злочинами, контрабандою та торгівлею культурними цінностями». Він представив досвід України у документуванні та розслідуванні воєнних злочинів проти довкілля та екоциду задля забезпечення відповідальності представників держави-агресора. Також розповів про наслідки російської агресії для навколишнього природного середовища та найбільш резонансні кримінальні провадження.

У своїй доповіді керівник Спеціалізованої екологічної прокуратури окремо зупинився на основних кроках посилення регіональної та міжнародної співпраці Офісу Генпрокурора й національних органів правопорядку.

«Сьогодні Україна виступає не лише як країна, що потерпає від екологічної шкоди, спричиненої російською агресією, але й як країна, що активно розбудовує інституційну спроможність та правові механізми для забезпечення відповідальності за екологічні злочини – як у мирний, так і у воєнний час. Ми створили внутрішні основи – правові, інституційні та операційні – для повноцінної та ефективної участі у міжнародному співробітництві задля притягнення до відповідальності за екологічні злочини», – підкреслив Борис Індиченко.

У межах цієї панелі експерти розглянули транснаціональний характер екологічних злочинів, контрабанди та незаконного обігу культурних цінностей, що вимагає тісної співпраці між країнами, міжнародними організаціями й усіма інституціями.

Захід Мережі Програми ООН із запобігання злочинності та кримінального правосуддя (PNI) організований Управлінням ООН з наркотиків і злочинності (UNODC).

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 16:21
Фіктивне навчання з охорони праці: на Хмельниччині викр ...
Сьогодні 16:20
За 14 тис. доларів США обіцяв втечу до Молдови: у Харко ...
Сьогодні 16:20
Понад 33 000 доларів США за виїзд у Польщу: судитимуть ...
Сьогодні 16:19
«Квиток» до Польщі за 25 тис. доларів США: у Харкові за ...
Сьогодні 16:19
На Вінниччині викрито схему експлуатації людей: директо ...
Сьогодні 16:06
Андрій Сибіга провів телефонні переговори з Віце-прем’є ...
Сьогодні 16:04
Уряд удосконалив механізми залучення добровольчих форму ...
Сьогодні 16:02
Бюджетна підтримка та відновлення: Міністр фінансів Укр ...
Сьогодні 16:00
Як розвивати конкурентні компетентності студентів: нови ...
Сьогодні 15:58
В Україні зʼявиться програма розвитку волонтерства ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення