Якісний зв’язок та інтеграція до Єдиного цифрового ринку ЄС: Уряд затвердив Стратегію розвитку сфери електронних комунікацій

09.06 16:28    
Держава розвиває якісні електронні послуги, щоб кожен українець відчував переваги цифрової держави, навіть у найважчі часи. Саме тому електронні комунікації є одним з пріоритетних напрямів роботи Міністерства цифрової трансформації.

Щоб розвиток сфери був системним і ефективним, разом із партнерами було створено Стратегію розвитку сфери електронних комунікацій до 2030 року.

На що це вплине?

Інтернет без меж. Незалежно від місця проживання — у селі чи місті, вдома чи в дорозі, в укритті або на роботі — швидкий і стабільний інтернет буде доступний кожному. Базова потреба, яка стане нормою.
Можливості для бізнесу. Інтеграція до Єдиного цифрового ринку ЄС відкриває можливості для українських компаній. Вихід на міжнародні ринки стане простішим, нові клієнти та конкурентні переваги — доступними.
Сервіси без бар’єрів. Освіта, медицина, адміністративні послуги — все онлайн, швидко та без бар’єрів. Якісний зв’язок зробить їх доступними навіть у найвіддаленіших регіонах.
Інновації на експорт. Україна — цифровий хаб Європи. 5G, штучний інтелект, IoT — не просто слова, а дієві інструменти для розвитку. Це шанс для наших стартапів і технологічних компаній стати лідерами нового цифрового майбутнього.
Реалізація Стратегії відіграє ключову роль у розвитку національної економіки. Це більше інвестицій, додатково створений ВВП та надходження до бюджету:

56 млрд дол. додаткового ВВП в різних галузях економіки до 2030 року;
на 9 млрд дол. бюджет поповнять нові галузі. Серед них — цифрова медицина, онлайн-освіта, освітні технології, розумні міста та інше.
Стратегію розвитку електронних комунікацій створено з ініціативи Міністерства цифрової трансформації України за підтримки USAID/UK aid проекту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/ TAPAS» у співпраці з Офісом ефективного регулювання.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 21:35
За матеріалами СБУ довічне ув’язнення отримав «топщур» ...
Вчора 21:35
Виплатили фіктивним працівникам понад 13 млн грн: на По ...
Вчора 21:33
Юлія Свириденко: У Гданську фіналізували домовленості п ...
Вчора 21:32
Комюніке Прем’єр-міністра України Юлії Свириденко та Пр ...
Вчора 21:29
Із початку повномасштабного вторгнення вдалося мобілізу ...
Вчора 16:30
375 млн євро на відновлення енергетичної інфраструктури ...
Вчора 16:28
МОЗ: Україна поділилася з Норвегією досвідом роботи мед ...
Вчора 16:26
Юлія Свириденко: 160 угод на понад 10 млрд євро буде ук ...
Вчора 16:24
Нові можливості для українського експорту: Держпродспож ...
Вчора 16:22
Уряд погодив передачу УЗ трьох арештованих тепловозів Б ...
Вчора 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення