Встановлено експравоохоронців, які створили на Херсонщині злочинну організацію та катували людей

12.06 17:33    
За процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора повідомлено про підозру 20 учасникам злочинної організації, до якої входили колишні працівники поліції. Їм інкриміновано керівництво структурною частиною злочинної організації та участь у ній, колабораційну діяльність, викрадення та катування людей (ст. 255, ст. 111-1, ст. 146, ст. 127 КК України).

За даними слідства, після повномасштабного вторгнення держави-агресора на територію України і окупації частини Херсонщини, громадяни України та рф створили структурну частину злочинної організації в складі незаконного правоохоронного органу «Новотроицкое отделение полиции Главного управления МВД РФ в Херсонской области».

Керували нею троє громадян України, які для забезпечення її діяльності залучили діючих та колишніх працівників територіальних підрозділів Нацполіції України, а також місцевих мешканців Новотроїцького з проросійськими поглядами. Їх призначили на відповідні псевдопосади у так званому «Новотроицком отделении полиции Главного управления МВД РФ в Херсонской области» та присвоювали спеціальні звання.

Вони виконували злочинні завдання керівництва рф, виявляли та затримували громадян України, які не підтримують дії ворога і можуть нести загрозу діяльності окупаційної влади. Підозрювані викрадали місцевих мешканців, які підтримують Україну, працівників правоохоронних органів, катували їх, проводили з ними «слідчі дії», застосовуючи тортури. Учасники злочинної організації тривалий час утримували їх у нелюдських умовах в підвальних приміщеннях захопленого відділку поліції у м. Новотроїцьке.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчими Головного слідчого управління СБУ за оперативного супроводу Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції України, Головного відділу захисту національної державності ГУ СБУ в Херсонській області.

Продовжується проведення слідчих (розшукових) дій, які направлені на встановлення та викриття осіб, які співпрацювали з окупаційною владою рф в Херсонській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 16:30
Псевдоворожки ошукали громадян на сотні тисяч гривень, ...
Сьогодні 16:30
Слідчі поліції викрили посадовця медзакладу, який допом ...
Сьогодні 16:29
Вигадана інвалідність із «легальним» пенсійним забезпеч ...
Сьогодні 16:29
На Харківщині поліцейські знешкодили ще один канал неза ...
Сьогодні 16:29
13 000 доларів за проходження служби у тиловому підрозд ...
Сьогодні 16:06
Андрій Сибіга провів телефонні переговори з Віце-прем’є ...
Сьогодні 16:04
Уряд удосконалив механізми залучення добровольчих форму ...
Сьогодні 16:02
Бюджетна підтримка та відновлення: Міністр фінансів Укр ...
Сьогодні 16:00
Як розвивати конкурентні компетентності студентів: нови ...
Сьогодні 15:58
В Україні зʼявиться програма розвитку волонтерства ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення