Розтратили 5,5 млн грн призначених для сил оборони: БЕБ повідомило про підозру директору комунального підприємства Дніпровської міськради

13.06 18:13    
Детективи Головного підрозділу детективів Бюро економічної безпеки України повідомили директору одного із комунальних підприємств Дніпровської міської ради про підозру у розтраті бюджетних коштів, що були виділені на фінансування Програми щодо сприяння територіальній обороні міста Дніпра на 2022-2026 роки.

Досудовим розслідуванням встановлено, що посадовець, зловживаючи службовим становищем, завдав понад 5,5 млн грн збитків бюджету під час закупівлі 100 квадроциклів для потреб сил оборони. Очікувана вартість закупівлі склала майже 37,5 млн грн.

Під час організації тендеру директор КП, яке реалізує заходи Програми, не забезпечив належне, економічне та ефективне визначення очікуваної вартості товарів. Зокрема не провів аналіз ринку та не надіслав письмові запити офіційним представникам та виробникам.

Це дало можливість умисно завищити вартість закупівлі більше ніж на 5,5 млн грн та здійснити розтрату бюджетних коштів Дніпровської міської територіальної громади.

Детективи БЕБ повідомили про підозру директору комунального підприємства Дніпровської міської ради у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України (розтрата чужого майна, яке перебувало у його віданні, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинена в умовах воєнного стану, в особливо великих розмірах).

Процесуальне керівництво – прокурори Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Східного регіону.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 17:07
У Житомирі рада безбар’єрності проінспектувала оновлену ...
Вчора 16:35
Влада Бородянки має відшкодувати 4,4 млн грн за фіктивн ...
Вчора 16:35
Виключили з військового обліку близько 1200 осіб: поліц ...
Вчора 16:34
На Буковині поліція затримала вимагача, який побив чоло ...
Вчора 16:34
Нацполіція забезпечила відшкодування до бюджету понад 8 ...
Вчора 16:28
Відбулося перше відрядження Міністра внутрішніх справ І ...
Вчора 16:26
Напередодні Дня молоді Уряд відзначив 20 молодих україн ...
Вчора 16:24
Уряд оптимізував умови програми «Доступні кредити 5-7-9 ...
Вчора 16:22
МОН оновило державні стандарти загальної середньої осві ...
Вчора 16:20
У Держрибагентстві розглянули проєкти лімітів вилучення ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення