Народному депутату України повідомлено про зміну раніше повідомленої підозри та про нову підозру у вчиненні державної зради

13.06 18:14    
За процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора народному депутату України повідомлено про зміну раніше повідомленої підозри та про нову підозру у державній зраді, вчиненій в умовах воєнного стану (ч. 1 ст. 111, ч. 2 ст. 111 КК України).

За даними слідства, народний обранець систематично у своїх виступах та інтерв’ю публічно поширював наративи держави-агресора. Розповсюджуючи спеціально підібрану інформацію та застосовуючи різні форми маніпуляцій, він озвучував викривлені факти про зовнішній і внутрішній політичний курс України, впливаючи на свідомість та думку громадян.

Підозрюваний розміщував у соцмережах висловлювання, спрямовані на шкоду інформаційній безпеці України, чим надавав допомогу рф у проведенні підривної діяльності проти України.

У своїх виступах та дописах він спотворював факти і події, створюючи інформаційні приводи для антиукраїнських та антизахідних настроїв.

Наразі прокурори Офісу Генерального прокурора вручили підозрюваному клопотання про продовження строку тримання під вартою без визначення застави.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється ГСУ ДБР, оперативний супровід – ГОУ ДБР та СБУ.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 16:30
Псевдоворожки ошукали громадян на сотні тисяч гривень, ...
Сьогодні 16:30
Слідчі поліції викрили посадовця медзакладу, який допом ...
Сьогодні 16:29
Вигадана інвалідність із «легальним» пенсійним забезпеч ...
Сьогодні 16:29
На Харківщині поліцейські знешкодили ще один канал неза ...
Сьогодні 16:29
13 000 доларів за проходження служби у тиловому підрозд ...
Сьогодні 16:06
Андрій Сибіга провів телефонні переговори з Віце-прем’є ...
Сьогодні 16:04
Уряд удосконалив механізми залучення добровольчих форму ...
Сьогодні 16:02
Бюджетна підтримка та відновлення: Міністр фінансів Укр ...
Сьогодні 16:00
Як розвивати конкурентні компетентності студентів: нови ...
Сьогодні 15:58
В Україні зʼявиться програма розвитку волонтерства ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення