У справі про розкрадання коштів Міноборони фігурантка викрила спільників - державі повернуто понад 42 млн грн

24.06 20:08    
В рамках розслідування кримінального провадження щодо заволодіння коштами Міністерства оборони України, призначеними на потреби Збройних Сил - одна з підозрюваних пішла на угоду зі слідством та викрила спільників.

За даними слідства, у 2022 році організована група осіб незаконно заволоділа 42,4 млн грн, які були перераховані одному з підприємств для закупівлі товарів військового призначення. Надалі ці кошти були легалізовані через фінансові операції.

Одна з учасниць схеми надала викривальні покази на співорганізаторів, визнала вину та уклала угоду про визнання винуватості з прокурором.

У межах кримінального провадження на рахунки підприємства накладено арешт. Кошти передано в управління АРМА.

За рішенням суду, 42,4 млн грн конфісковано в дохід держави.

Шевченківський районний суд м. Києва затвердив угоду між прокурором та обвинуваченою, визнав її винною за ч. 5 ст. 191 та ч. 3 ст. 209 КК України. Суд призначив покарання у вигляді 8 років позбавлення волі, звільнивши її від його відбування з іспитовим строком 3 роки.

Письмову згоду на затвердження угоди надано Міністерством оборони України відповідно до вимог ч. 4 ст. 469 КПК України.

За процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора досудове розслідування здійснювалося Головним слідчим управлінням Національної поліції України.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:47
Несанкціонована зміна інформації в реєстрі «Оберіг»: на ...
Вчора 22:46
Поліцейські екстрадували з Естонії організатора схеми п ...
Вчора 22:46
На Херсонщині судитимуть директора будівельної компанії ...
Вчора 22:45
Правоохоронці викрили голову однієї з сільрад Одеського ...
Вчора 22:44
Поліцейські Чернігівщини скерували до суду провадження ...
Вчора 22:20
Україна представила досвід трансформації служби зайнято ...
Вчора 22:18
Уряд ухвалив рішення щодо нормативів дивідендів для дер ...
Вчора 22:16
Кліматична політика і біорізноманіття: Україна та Німеч ...
Вчора 22:14
Мінфін: У квітні до загального фонду держбюджету надійш ...
Вчора 22:12
Мінфін: За рішенням Уряду до держбюджету буде спрямован ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
31 березня 16:12
Прокурори повідомили про підозру депутату сільради на Ж ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення