Фіктивне працевлаштування водіями-міжнародниками для виїзду за кордон – прокурори Львівщини скерували до суду справу організованої групи

04.07 16:10    
Прокурори Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону скерували до суду обвинувальний акт стосовно трьох мешканців Стрийського району Львівщини, які незаконно переправляли осіб через державний кордон України (ч. 3 ст. 332 КК України).

Розслідуванням встановлено, що обвинувачені підшукували військовозобов’язаних чоловіків, які не мали законних підстав для виїзду з України в умовах воєнного стану, та фіктивно працевлаштовували їх водіями міжнародних перевезень.

Один зі спільників – підприємець, який має ліцензію на провадження діяльності з міжнародних вантажних перевезень, – надавав реєстраційні дані. Після подання заявок до інформаційної системи «Шлях» та їх погодження, учасники групи виготовляли необхідний пакет документів для створення видимості законного виїзду.

Громадян формально приймали на роботу, допускали до «виконання обов’язків» та забезпечували їх виїзд через пункти пропуску на території Львівської та Закарпатської областей.

Ціна на такі «послуги» коливалася від 18 до 21,5 тисяч доларів США з одного «клієнта».

Досудове розслідування здійснювали слідчі Головного управління Нацполіції у Львівській області за оперативного супроводу УСБУ у Львівській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:05
На Чернігівщині до 6 років ув’язнення засуджено військо ...
Вчора 22:04
На Прикарпатті прокуратура повернула державі понад 10 г ...
Вчора 22:01
Мінфін та німецький банк розвитку KfW підписали Додатко ...
Вчора 22:00
Юлія Свириденко домовилася з Президенткою ЄБРР прискори ...
Вчора 22:00
Україна та Нідерланди розвиватимуть навички українців з ...
Вчора 17:11
Андрій Сибіга: Уряд за ініціативи МЗС включив Молдову д ...
Вчора 17:09
Міноборони: в Армія+ запустили новий навчальний курс пр ...
Вчора 17:07
URC-2026: Нові міжнародні домовленості сприятимуть розв ...
Вчора 17:05
Україна посилює співпрацю з Європейським інститутом ген ...
Вчора 17:03
Якщо відновити людину – вона відновить країну: на URC-2 ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення