Заволоділи 4,6 млн грн на відновленні зруйнованої інфраструктури: поліція Київщини повідомила фігурантам про підозру

17.07 16:23    
Задокументовано організатора та вісьмох учасників злочинної організації, які заволоділи бюджетними коштами, виділеними на відновлення об’єктів інфраструктури у Київській області. Підозрюваним загрожує до 13 років позбавлення волі.

Викрили зловмисників слідчі слідчого управління поліції Київської області за оперативного супроводження Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції та сприяння керівництва Київської обласної військової адміністрації.

Слідством встановлено, що приватний підприємець разом із посадовцями міської ради та підрядниками заволоділи бюджетними коштами під час відновлення зруйнованих й пошкоджених будинків. Вони здійснювали будівельні роботи за завищеними цінами та вносили до актів виконаних робіт завідомо неправдиву інформацію.

Внаслідок протиправних дій учасники злочинної схеми заволоділи 4,6 мільйонами гривень бюджетних коштів.

Слідчі за процесуальним керівництвом Київської обласної прокуратури повідомили фігурантам про підозру за фактами створення та участі у злочинній організації, заволодіння чужим майном, службового підроблення та легалізації майна, одержаного злочинним шляхом, вчинених у складі злочинної організації (ч. ч. 1, 2, 3 ст. 255, ч. 4 ст. 28 ч. 5 ст. 191, ч. 4 ст. 28 ч. 1 ст. 366, ч. 4 ст. 28 ч. 3 ст. 209 Кримінального кодексу України).

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:05
На Чернігівщині до 6 років ув’язнення засуджено військо ...
Вчора 22:04
На Прикарпатті прокуратура повернула державі понад 10 г ...
Вчора 22:01
Мінфін та німецький банк розвитку KfW підписали Додатко ...
Вчора 22:00
Юлія Свириденко домовилася з Президенткою ЄБРР прискори ...
Вчора 22:00
Україна та Нідерланди розвиватимуть навички українців з ...
Вчора 16:59
Денис Шмигаль обговорив з Адміністратором ПРООН Алексан ...
Вчора 16:51
Огляд iPhone 17 Pro: чи варто купувати новий флагман Ap ...
25 червня 16:08
Спецодяг та спецвзуття: надійний захист у будь яку пору ...
24 червня 21:46
Чому українці обирають авто з США?
15 червня 14:51
Плити для плитоноски
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення