3,2 млн грн збитків на енергозбереженні в навчальних закладах. Прокуратура скерувала до суду справу керівників ТОВ та посадовиці Кропивницької міськради

18.07 16:22    
Прокурори Кропивницької окружної прокурори скерували до суду обвинувальний акт стосовно організованої групи з чотирьох посадових та службових осіб, яких викрито на заволодінні понад 3,2 млн гривень бюджетних коштів.

Серед них — директор-співзасновник товариства, економіст іншого ТОВ, начальниця управління Кропивницької міськради та її підлегла. Матеріали стосовно ще однієї фігурантки, яка була директором іншого приватного підприємства, виділено в окреме кримінальне провадження. Її оголошено в розшук.

Слідством встановлено, що керівники пов’язаних між собою чотирьох підрядних організацій розробили схему, за якою заробляли на постачанні теплової енергії та наданні послуг з енергосервісу дитячим садочкам та школам у Кропивницькому.

Вони штучно збільшували кількість днів в опалювальному періоді, хоча навчальні заклади не працювали. У такий спосіб зростали об’єми спожитої енергії та сума виплат, а посадовиця міськради підписували офіційні документи з підробленими даними.

З жовтня 2019 року до червня 2024 року обвинувачені, завищуючи показники досягнутого рівня фактичної економії, незаконно отримували бюджетні кошти.

На підставі зібраних доказів учасники організованої групи обвинувачуються у заволодінні бюджетними коштами в особливо великому розмірі та службовому підробленні (ч. 2, 3 ст. 27, ч. 5 ст. 191, ч. 2, 3 ст. 27, ч. 3 ст. 28, ч. 1 ст. 366 КК України).

Досудове розслідування здійснювало Кропивницьке райуправління поліції ГУНП в Кіровоградській області за оперативного супроводу регіональних підрозділів ДСР НПУ та СБУ.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.



RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 17:30
Керівник окупаційного «мвд рф по лнр» отримав підозру в ...
Сьогодні 17:29
Судитимуть двох учасників нзф, які під час окупації Хер ...
Сьогодні 17:29
Один загиблий, п'ятеро травмованих: водієві автобуса п ...
Сьогодні 17:29
Тил за 10,5 тис дол США: у Києві викрито військового, я ...
Сьогодні 17:28
«Оборонний інтерес»: підвищення тарифу на електроенергі ...
Вчора 21:58
Купольні посудомийні машини: промисловий стандарт швидк ...
29 квітня 18:28
Wok-локшина: секрет популярності та різноманіття смаків
27 квітня 22:21
Документи для навчання, роботи та бізнесу за кордоном: ...
24 квітня 16:50
Коли душовий бокс кращий за кабіну
23 квітня 19:23
Почему CCTV-формат взрывает iGaming в 2026 году
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
31 березня 16:12
Прокурори повідомили про підозру депутату сільради на Ж ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення