Прокуратура повернула з приватної власності гідротехнічні споруди на Рівненщині вартістю понад 2,3 млрд грн

01.08 22:10    
На виконання рішень судів припинено право володіння приватного товариства на комплекс гідротехнічних споруд – захисних дамб загальною площею понад 170 тис кв м, розташованих на території Вараського району Рівненської області.

Прокурори встановили, що гідротехнічні споруди, вартість яких перевищує 2,3 млрд грн, перебували на балансі одного із державних підприємств. Втім, у 2016 році внаслідок незаконної державної реєстрації прав на нерухоме майно ці споруди перейшли у приватну власність. У подальшому захисні дамби внесли до статутного капіталу приватної юридичної особи та перепродали. Таким чином майно опинилось у власності однієї зі столичних агрофірм.

Реагуючи на ці порушення, Вараська окружна прокуратура звернулась до суду. Спочатку Господарський суд Рівненської області, а згодом і Північно-західний апеляційний господарський суд підтримали позицію прокуратури та задовольнили позов в інтересах держави в особі Регіонального відділення Фонду державного майна України по Київській, Черкаській та Чернігівській областях до ТОВ.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 16:30
Псевдоворожки ошукали громадян на сотні тисяч гривень, ...
Вчора 16:30
Слідчі поліції викрили посадовця медзакладу, який допом ...
Вчора 16:29
Вигадана інвалідність із «легальним» пенсійним забезпеч ...
Вчора 16:29
На Харківщині поліцейські знешкодили ще один канал неза ...
Вчора 16:29
13 000 доларів за проходження служби у тиловому підрозд ...
Вчора 16:06
Андрій Сибіга провів телефонні переговори з Віце-прем’є ...
Вчора 16:04
Уряд удосконалив механізми залучення добровольчих форму ...
Вчора 16:02
Бюджетна підтримка та відновлення: Міністр фінансів Укр ...
Вчора 16:00
Як розвивати конкурентні компетентності студентів: нови ...
Вчора 15:58
В Україні зʼявиться програма розвитку волонтерства ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення