У Дніпрі затримали жінку, яка готувала теракт біля адмінбудівлі одного з правоохоронних органів міста

04.08 15:36    
Мешканка Вінниччини у месенджері Telegram отримала від співробітника спецслужб рф завдання щодо вчинення теракту біля адмінбудівлі одного з правоохоронних органів у центрі міста.

Діючи за інструкціями куратора рф, вона прибула до м. Павлоград, де зі спеціально облаштованого схрону забрала саморобний вибуховий пристрій.

Згодом жінка переїхала до м. Дніпро, орендувала квартиру та розпочала підготовку до вчинення теракту. Вона проводила фото- та відеофіксацію адміністративних об’єктів, зокрема будівель правоохоронних органів, і передавала ці матеріали представникам ворожої спецслужби.

Вибухівку зловмисниця сховала у дворі багатоквартирного будинку, де тимчасово мешкала. Вона планувала передати пристрій іншому агенту, який мав його закласти та активувати.

Завдяки злагодженим діям правоохоронців теракт вдалося попередити — вибухівку вилучено, жінку затримано у порядку ст. 208 КПК України.

Наразі їй повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 14, ч. 2 ст. 258 КК України.

За клопотанням прокурора суд обрав запобіжний захід — тримання під вартою без права внесення застави.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі Управління СБУ у Дніпропетровській області за процесуального керівництва Дніпропетровської обласної прокуратури.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:47
Несанкціонована зміна інформації в реєстрі «Оберіг»: на ...
Вчора 22:46
Поліцейські екстрадували з Естонії організатора схеми п ...
Вчора 22:46
На Херсонщині судитимуть директора будівельної компанії ...
Вчора 22:45
Правоохоронці викрили голову однієї з сільрад Одеського ...
Вчора 22:44
Поліцейські Чернігівщини скерували до суду провадження ...
Вчора 22:20
Україна представила досвід трансформації служби зайнято ...
Вчора 22:18
Уряд ухвалив рішення щодо нормативів дивідендів для дер ...
Вчора 22:16
Кліматична політика і біорізноманіття: Україна та Німеч ...
Вчора 22:14
Мінфін: У квітні до загального фонду держбюджету надійш ...
Вчора 22:12
Мінфін: За рішенням Уряду до держбюджету буде спрямован ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
31 березня 16:12
Прокурори повідомили про підозру депутату сільради на Ж ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення