765 порушень митних правил – підсумки 7 місяців 2025 року від Київської митниці
07.08 16:23
У січні-липні цього року Київською митницею заведено 765 справ про порушення митних правил. Найпоширеніші з них:
344 справи – за пересилання громадянами заборонених товарів у міжнародних поштових та експрес-відправленнях (на суму 2,2 млн грн); 230 протоколів – за спроби суб’єктів ЗЕД перемістити товари із приховуванням від митного контролю (296,4 млн грн); 60 справ – за ухилення від сплати митних платежів підприємцями; 45 справ – за недекларування товарів громадянами; 49 справ – за недекларування товарів і транспортних засобів комерційного призначення (на суму 8,17 млн грн).
За 598 справами вилучено предметів порушень митних правил на 109 млн грн, зокрема: - промислові товари – 96,3 млн грн - продовольчі товари – 2,96 млн грн - транспортні засоби – 5,3 млн грн
140 млн грн – така сума від конфіскації, стягнення вартості предметів правопорушень і штрафів, накладених митницею та судами у січні-липні за результатом розгляду справ про порушення митних правил. Економічний ефект для держави від роботи по виявленню Київською митницею порушень митних правил (кошти, що вже надійшли до Держбюджету) становить 22 млн грн.
RuporZT
|