Євроінтеграція, інвестиції, охорона лісів: Олексій Соболев провів зустріч із екологічними громадськими організаціями

12.08 17:06    
Міністерство економіки, довкілля та сільського господарства України продовжує налагоджувати співпрацю з експертними організаціями та профільними спільнотами.

Сьогодні, 11 серпня, команда Міністерства на чолі з Міністром Олексієм Соболевим провели зустріч із представниками понад 30 екологічних спілок, асоціацій та громадських організацій. Мета – почути ідеї, зауваження, застереження спільноти, визначити ключові напрямки, над якими працюватиме команда міністерства у напрямку захисту довкілля.

Олексій Соболев, зокрема, представив учасникам зустрічі заступників Єгора Перелигіна, який буде опікуватися формуванням державної політики у сфері лісів, розвитком надрокористування та управлінням відходами, та Ігоря Зубовича, який відповідатиме за напрямок захисту природи, екоконтролю, контролю за викидами та природно-заповідний фонд.

Водночас, за словами Олексія Соболева, у Міністерстві зосереджені на тому, аби зберегти фаховий кадровий потенціал реорганізованого Міндовкілля у структурі об'єднаного відомства.

Звертаючись до учасників зустрічі, Міністр відзначив професійність, небайдужість та активність екологічною спільноти в Україні та прокоментував застереження експертів щодо реорганізації Міндовкілля та створення об'єднаного міністерства.

«Єдина структура Міністерства дозволяє ефективніше управляти державними активами та ресурсами, залучати міжнародне фінансування, цифрові сервіси. Екологія – важлива частина наших політик. І вона не буде осторонь. Ми хочемо максимально активізувати інвестиції в екологічні проєкти, зокрема, в рамках Ukraine Investment Framework, і це також частина наших зобов'язань перед міжнародними партнерами», – зазначив Олексій Соболев.

Міністр зазначив, що одним з ключових завдань наразі є євроінтеграційна робота, зокрема, у напрямі захисту довкілля. Важливою є також циркулярна економіка, розвиток інвестицій у зелене відновлення України і реформа зрошення – вона вкрай необхідна для південних областей, які постраждали від підриву окупантами греблі Каховської ГЕС.

Представники екологічної спільноти своєю чергою звернули увагу на тему реформи поводження з відходами, ситуацію з охороною лісів, забудовою високогірних полонин, екологічні виклики, пов’язані з повномасштабним вторгненням росії тощо.

За підсумками зустрічі Міністр закликав учасників до конструктивної роботи у спільних робочих групах, підкресливши, що об'єднання міністерств в єдиний виконавчий орган дозволить оперативно, узгоджено та обґрунтовано ухвалювати рішення в інтересах та за згоди усіх стейкхолдерів.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 17:51
На Закарпатті «на гарячому» викрили двох військовослужб ...
Вчора 17:50
Організатора незаконного переправлення чоловіків за кор ...
Вчора 17:50
Прикордонники викрили канал незаконного переправлення о ...
Вчора 17:49
Прикордонники ліквідували три канали переправлення осіб ...
Вчора 17:49
На Харківщині припинено масштабне виробництво контрафак ...
30 квітня 21:58
Купольні посудомийні машини: промисловий стандарт швидк ...
29 квітня 18:28
Wok-локшина: секрет популярності та різноманіття смаків
27 квітня 22:21
Документи для навчання, роботи та бізнесу за кордоном: ...
24 квітня 16:50
Коли душовий бокс кращий за кабіну
23 квітня 19:23
Почему CCTV-формат взрывает iGaming в 2026 году
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
31 березня 16:12
Прокурори повідомили про підозру депутату сільради на Ж ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення