Україна та Австралія поглиблюють співпрацю у сфері прикордонної безпеки
14.08 17:15
Днями відбулася робоча зустріч Голови Державної прикордонної служби України генерал-лейтенанта Сергія Дейнека із Надзвичайним та Повноважним Послом Австралії в Україні Полом Леманном.
Під час зустрічі Сторони обговорили стан поточного співробітництва, а також наголосили на критичній ролі надійної охорони кордонів для забезпечення глобальної безпеки.
«Ми глибоко вражені професіоналізмом українських прикордонників», — заявив Посол Леманн.
Сергій Дейнеко висловив щиру подяку уряду та народові Австралії за послідовну підтримку України у відстоюванні суверенітету та територіальної цілісності. Він також окремо відзначив масштабну допомогу, надану прикордонному відомству для вдосконалення складової прикордонного контролю та модернізації відомчої інформаційно-комунікаційної системи.
«Австралія стала одним із наших найнадійніших партнерів. Завдяки їхній допомозі ми змогли підвищити ефективність прикордонного контролю, модернізувати технічне оснащення та впровадити передові біометричні технології», — зауважив Сергій Дейнеко.
За результатами зустріч Сторони погодились в подальшому сприяти розвитку співробітництва та обміну досвідом відповідних відомств.
RuporZT
|