БЕБ на Буковині скерувало до суду справу щодо підроблення та збуту офіційних документів

29.08 18:06    
Детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки у Чернівецькій області завершили досудове розслідування стосовно жителя Києва, який організував схему виготовлення та збуту підроблених офіційних документів.

Слідство встановило, що фігурант та його спільник налагодили виробництво фальшивих документів на території Республіки Румунія. Для цього використовували спеціалізоване поліграфічне обладнання. Замовникам вони пропонували повний спектр підробок: від водійських посвідчень і свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів до дипломів про освіту, свідоцтв про народження та нотаріальних бланків.

Для переправлення бланків в Україну фігурант використав послуги приватного перевізника, не повідомивши йому про незаконний вміст вантажу. Однак під час митного контролю на одному з пунктів пропуску правоохоронці виявили близько 1200 бланків документів та обладнання для їх виготовлення.

Також встановлено, що частина вилучених бланків виявилася раніше викраденою. За даними слідства, у 2022 році після окупації міста Василівка Запорізької області з територіального сервісного центру МВС було розкрадено бланки офіційних документів. Згодом вони потрапили до обвинуваченого, який намагався їх використати у своїй злочинній діяльності.

Фігуранту повідомлено про підозру за ст. 199 Кримінального кодексу України (виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів або збуту підроблених грошей, державних цінних паперів, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів), ст. 358 Кримінального кодексу України (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів), а також ст. 198 Кримінального кодексу України (зберігання чи збут майна, одержаного злочинним шляхом). Обвинувальний акт скеровано до суду.

У разі доведення вини, йому загрожує до десяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Оперативний супровід здійснювали співробітники УСБУ в Чернівецькій області. Процесуальне керівництво - прокурори Чернівецької обласної прокуратури.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 22:50
Заступник Голови ДСНС провів онлайн-нараду з представни ...
Сьогодні 22:50
Вінничанка вдруге намагалась вивезти чоловіка за кордон
Сьогодні 22:49
Прикордонники Ізмаїльського загону ліквідували схему не ...
Сьогодні 22:49
У пункті пропуску прикордонники виявили в іноземця забо ...
Сьогодні 22:48
На Волині викрили схему нелегального переправлення чоло ...
13 жовтня 18:01
Как выбрать велосипед и не переплатить
13 жовтня 17:58
Параметры выбора дверных ручек в квартиру
11 жовтня 18:26
Як тіосульфат натрію впливає на родючість ґрунтів і вро ...
10 жовтня 23:30
Реклама на пакетах: особенности и преимущества
09 жовтня 23:21
Якісна доставка суші: швидко, зручно та смачно
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення