ДБР викрило шахрайське заволодіння землями біля гірськолижного курорту «Мигово»

04.09 17:01    

Працівники ДБР у співпраці зі Службою безпеки України повідомили про підозру трьом особам у шахрайському заволодінні земельними ділянками біля гірськолижного курорту «Мигово».

Слідство встановило, що на початку 2022 року дружина голови Мигівської сільської ради Вижницького району Чернівецької області разом із двома наближеними до неї особами організувала незаконне привласнення земель загальною площею 6 га в межах Мигівського лісництва ДП «Берегометське лісомисливське господарство», поруч із гірськолижним курортом «Мигово».

Фігуранти використали підроблені державні акти про право власності для виготовлення земельно-технічної документації, присвоєння кадастрових номерів і реєстрації ділянок у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно. Надалі вони розділили незаконно оформлені землі на дрібніші частки та продали їх за заниженою вартістю заздалегідь підшуканому покупцю. Загальна ринкова вартість ділянок перевищує 3,4 млн грн.

Членам організованої групи повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 190 (чинна до 11.08.2023), ч. 3 ст. 28, ч. 4 ст. 358, ч. 3 ст. 209 КК України. Наразі вирішується питання про обрання запобіжних заходів і арешт майна.

Санкція статей передбачає до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Процесуальне керівництво здійснює Спеціалізована екологічна прокуратура Офісу Генерального прокурора.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 18:29
На Закарпатті викрили спробу переправлення через держав ...
Сьогодні 18:28
Відбувся ІІ Міжнародний форум «Роль жінок задля досягне ...
Сьогодні 18:27
Поліцейські передали в управління АРМА арештоване майно ...
Сьогодні 18:27
У Хмельницькому батько загиблого на війні поліцейського ...
Сьогодні 18:26
Викрито злочинну групу, яка заволоділа 15,5 млн грн, пр ...
Вчора 17:35
Что говорит выбор алкогольных напитков о характере чело ...
26 листопада 22:11
Бездротові навушники: ключові переваги та особливості
24 листопада 18:22
Найкращі тональні засоби з SPF – Топ-5 фаворитів осені ...
04 листопада 18:08
LED-стрічка: універсальне рішення для сучасного освітле ...
04 листопада 00:25
Кавові машини La Cimbali: легендарна техніка для кав’яр ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення