Олексій Кулеба очолить Міжвідомчу координаційну раду з питань водних ресурсів

03.10 00:17    
Уряд ухвалив рішення про оновлення складу та розширення повноважень Міжвідомчої координаційної ради з питань водних ресурсів України. Це дозволить більш системно вирішувати питання, що стосуються управління водними ресурсами та враховувати ті виклики, що постали в умовах повномасштабної війни та руйнувань внаслідок атак росії.

Очолить координаційну раду Віце-прем'єр-міністр з відновлення України — Міністр розвитку громад та територій Олексій Кулеба. До складу входять представники центральних органів виконавчої влади, профільних асоціацій, підприємств та народні депутати.

«Управління водними ресурсами — це питання безпеки і стійкості країни. Маємо гарантувати людям доступ до базових послуг – питної води та водовідведення – навіть у найскладніших умовах війни. Координаційна рада – це майданчик для узгодження рішень і об’єднання зусиль усіх учасників процесу», - наголосив Олексій Кулеба.

Основні завдання ради – визначення пріоритетів, механізмів і інструментів вирішення проблем у сфері водних ресурсів та забезпечення узгодженості дій між центральними та місцевими органами влади.

Рішення Уряду забезпечить ефективнішу координацію державної політики у сферах питної води, водопостачання, водовідведення та відновлення водних ресурсів. Це дозволить органам влади оперативніше ухвалювати узгоджені рішення, громадам і підприємствам – отримати системний підхід до вирішення проблем, а бізнесу – працювати за чіткішими правилами.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:05
На Чернігівщині до 6 років ув’язнення засуджено військо ...
Вчора 22:04
На Прикарпатті прокуратура повернула державі понад 10 г ...
Вчора 22:01
Мінфін та німецький банк розвитку KfW підписали Додатко ...
Вчора 22:00
Юлія Свириденко домовилася з Президенткою ЄБРР прискори ...
Вчора 22:00
Україна та Нідерланди розвиватимуть навички українців з ...
Вчора 17:11
Андрій Сибіга: Уряд за ініціативи МЗС включив Молдову д ...
Вчора 17:09
Міноборони: в Армія+ запустили новий навчальний курс пр ...
Вчора 17:07
URC-2026: Нові міжнародні домовленості сприятимуть розв ...
Вчора 17:05
Україна посилює співпрацю з Європейським інститутом ген ...
Вчора 17:03
Якщо відновити людину – вона відновить країну: на URC-2 ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення