Прокуратура наполягає на максимальному покаранні за злочини проти дітей

03.10 00:24    
Прокуратура послідовно і принципово реагує на злочини проти дітей, вимагаючи справедливого покарання для винних.

Київщина

За процесуального керівництва ювенальних прокурорів Київської обласної прокуратури повідомлено про підозру 45-річному чоловіку у вчиненні злочинів проти статевої свободи та недоторканності малолітньої дитини (ч.ч. 4, 6 ст. 152, ч. 4 ст. 153 КК України).

Розслідування встановило: вітчим протягом трьох років – з березня 2022 по серпень 2025 року – систематично ґвалтував та вчиняв інші насильницькі дії сексуального характеру стосовно своєї падчерки 2010 року народження.

Дівчинка неодноразово розповідала матері про насильство, однак жінка не повірила і навіть повела дитину на так звану «перевірку на поліграфі». Псевдополіграфолог заявив, що дівчинка «бреше». Лише через три роки, коли про злочини повідомила тітка потерпілої, правду вдалося встановити.

Підозру чоловіку оголошено заступником керівника обласної прокуратури. За клопотанням ювенальних прокурорів суд обрав йому запобіжний захід – тримання під вартою без права внесення застави. За вчинене йому загрожує до 15 років або довічне ув’язнення.

Дніпропетровщина

Керівник Дніпропетровської обласної прокуратури особисто підписав обвинувальний акт стосовно подружжя за фактом умисного вбивства малолітньої дитини з особливою жорстокістю (ч. 2 ст. 115 КК України).

Слідство встановило: у липні 2025 року батьки протягом чотирьох днів били 4-річного сина руками, ногами та металевою трубою. Причиною знущань стали непослух дитини та те, що хлопчик без дозволу взяв хліб і печиво.

На тілі дитини зафіксовано понад 20 тілесних ушкоджень, серед яких перелом руки, вивих плеча та численні травми голови й тулуба. Хлопчик помер від травматичного шоку.

Подружжя перебуває під вартою без права внесення застави. За вчинене їм загрожує довічне позбавлення волі. Керівник обласної прокуратури особисто представлятиме публічне обвинувачення у суді.

Окрім цього, у суді розглядається позов про позбавлення їхніх батьківських прав стосовно інших дітей.

Черкаси

Ювенальні прокурори Офісу Генерального прокурора підтримали публічне обвинувачення стосовно мешканця міста Черкаси, який систематично вчиняв розпусні дії та ґвалтував свою 6-річну двоюрідну сестру.

Встановлено, що протягом 2021 року він створював та поширював за участю малолітньої фото- й відеоматеріали з дитячою порнографією, які викладав на форумах у мережі Інтернет. Крім цього, на його ноутбуці зберігалося понад 100 файлів з дитячою порнографією.

Суд визнав чоловіка винним та засудив до 15 років позбавлення волі.

Всі справи щодо злочинів проти дітей перебувають на контролі в Офісі Генерального прокурора. Прокуратура стоїть на сторожі їхніх прав та робить усе можливе, аби діти були захищені, а винні – невідворотно покарані.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:51
Виготовили вагони для «Укрзалізниці» з неякісного метал ...
Вчора 22:45
3 000 доларів США за рішення про встановлення інвалідно ...
Вчора 22:44
Понад 600 тисяч гривень за «лікування» — ДБР завершило ...
Вчора 22:43
На Сумщині ексначальниця одного з підрозділів ДСНС підо ...
Вчора 22:43
На Черкащині взято під варту військовослужбовця, який з ...
30 квітня 21:58
Купольні посудомийні машини: промисловий стандарт швидк ...
29 квітня 18:28
Wok-локшина: секрет популярності та різноманіття смаків
27 квітня 22:21
Документи для навчання, роботи та бізнесу за кордоном: ...
24 квітня 16:50
Коли душовий бокс кращий за кабіну
23 квітня 19:23
Почему CCTV-формат взрывает iGaming в 2026 году
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
31 березня 16:12
Прокурори повідомили про підозру депутату сільради на Ж ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення