Придбання обладнання за завищеною ціною на 2,4 млн грн – судитимуть посадовицю ДУ «Інфраструктура Сумщини»

03.10 18:44    
Сумською обласною прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно начальниці одного з відділів державної установи «Інфраструктура Сумщини», службова недбалість якої призвела до збитків державі в розмірі 2,4 млн грн.

За даними слідства, у 2021 році між зазначеною державною установою та Товариством з обмеженою відповідальною укладено договір щодо ремонту мостового переходу на одному з автошляхів області.

У подальшому обвинувачена не перевірила акт приймання виконаних будівельних робіт на відповідність нормам кошторисного ціноутворення та проєктно-кошторисній документації. Відтак виконавцем було придбано металеву водопропускну гофровану трубу за значно завищеними цінами. Внаслідок цього державі завдано збитків на 2 млн 361 тис. грн.

Дії обвинуваченої кваліфікувало як неналежне виконання службовою особою своїх службових обов'язків через несумлінне ставлення до них, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).

Досудове розслідування завершено слідчими Слідчого управління ГУНП в Сумській області у взаємодії з СБУ в Сумській області за процесуального керівництва прокуратури.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 16:48
На Одещині прикордонники затримали кортеж порушників ко ...
Сьогодні 16:47
На Буковині затримали організаторів переправлення осіб ...
Сьогодні 16:47
Ряса замість військової форми: у столиці Нацполіція зат ...
Сьогодні 16:46
Гуманітарна допомога на прилавках ринку: Нацполіція вик ...
Сьогодні 16:46
Нацполіція: затримано групу осіб, яка привласнила понад ...
30 квітня 21:58
Купольні посудомийні машини: промисловий стандарт швидк ...
29 квітня 18:28
Wok-локшина: секрет популярності та різноманіття смаків
27 квітня 22:21
Документи для навчання, роботи та бізнесу за кордоном: ...
24 квітня 16:50
Коли душовий бокс кращий за кабіну
23 квітня 19:23
Почему CCTV-формат взрывает iGaming в 2026 году
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
31 березня 16:12
Прокурори повідомили про підозру депутату сільради на Ж ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення