Поліцейський Служби освітньої безпеки Черкащини виявив тілесні ушкодження у школяра: розпочато кримінальне провадження

01.12 22:53    
Попередньо встановлено, що 13-річного хлопчика побили батьки. Дитину вилучено з родини соціальними працівниками. Медики надали малолітньому необхідну допомогу. Розслідування триває.


До інспектора Служби освітньої безпеки Уманського районного управління поліції Дмитру Оверчуку надійшла інформація про те, що учень сьомого класу більше тижня не відвідував заняття у школі. Поліцейський вирішив поспілкуватися з ним та з’ясувати причини. Під час розмови з дитиною інспектор побачив на обличчі, шиї та руках 13-річного хлопчика численні синці. Малолітній зізнався, що тілесні ушкодження отримав від батьків, а також повідомив, що кілька днів нічого не їв.


Інспектор негайно повідомив про це керівництво навчального закладу та Службу у справах дітей Жашківської міської ради. Також він викликав бригаду швидкої допомоги та у супроводі з хлопчиком поїхав до лікарні. Під час огляду з’ясувалося, що синці наявні й на інших ділянках тіла дитини.


У ході першочергових слідчих дій встановлено, що ввечері 25 листопада між хлопчиком та батьками виник конфлікт. Батько та мати побили 13-річного сина руками та різкою. Крім того, офіцер поліції дізнався від однокласників, що хлопчик часто брав у них їжу. Родина – 43-річний батько, 36-річна мачуха та четверо неповнолітніх дітей – перебуває на обліку у соціальних служб. До інспекторів ювенальної превенції інформація про родину жодного разу не надходила, на обліку не перебувала.


За цим фактом сектором дізнання відділу поліції Жашкова відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 125 (Умисне легке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. Нині проводяться необхідні процесуальні дії та відповідні експертизи для встановлення повних обставин. Можлива додаткова кваліфікація події. Досудове розслідування триває.


RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 21:35
За матеріалами СБУ довічне ув’язнення отримав «топщур» ...
Сьогодні 21:35
Виплатили фіктивним працівникам понад 13 млн грн: на По ...
Сьогодні 21:33
Юлія Свириденко: У Гданську фіналізували домовленості п ...
Сьогодні 21:32
Комюніке Прем’єр-міністра України Юлії Свириденко та Пр ...
Сьогодні 21:29
Із початку повномасштабного вторгнення вдалося мобілізу ...
Сьогодні 16:30
375 млн євро на відновлення енергетичної інфраструктури ...
Сьогодні 16:28
МОЗ: Україна поділилася з Норвегією досвідом роботи мед ...
Сьогодні 16:26
Юлія Свириденко: 160 угод на понад 10 млрд євро буде ук ...
Сьогодні 16:24
Нові можливості для українського експорту: Держпродспож ...
Сьогодні 16:22
Уряд погодив передачу УЗ трьох арештованих тепловозів Б ...
Сьогодні 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
Вчора 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення