На Київщині посадовиці лікарні повідомлено про підозру у розтраті бюджетних коштів при закупівлі медикаментів

09.12 20:04    
За процесуального керівництва Білоцерківської окружної прокуратури повідомлено про підозру посадовій особі однієї з лікарень Білої Церкви у зловживанні службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки інтересам держави (ч. 2 ст. 364 КК України). Санція статті передбачає до 6 років позбавлення волі.

Встановлено, що посадовиця, відповідальна за державні закупівлі медичних препаратів, укладала договори на постачання ліків за завищеною вартістю. Моніторинг системи “Prozorro” показав, що ціни, за якими придбали ліки, були значно вищими за встановлені на ринку на аналогічні препарати в інших тендерах.

Читайте також: Одного знайомого вбив, іншому погрожував – у Бердичеві засуджено до 13 років позбавлення волі місцевого жителя - https://ruporzt.com.ua/oblasni_novini/232895-odnogo-znayomogo-vbiv-nshomu-pogrozhuvav-u-berdichev-zasudzheno-do-13-rokv-pozbavlennya-vol-mscevogo-zhitelya.html

Дії посадовиці призвели до нецільового витрачання коштів місцевого бюджету Білоцерківської міської територіальної громади. За висновками товарознавчої та оціночно-економічної експертиз сума завданих збитків склала 354 тис. грн.

Досудове розслідування здійснюють слідчі СВ Білоцерківського РУП ГУНП у Київській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:05
На Чернігівщині до 6 років ув’язнення засуджено військо ...
Вчора 22:04
На Прикарпатті прокуратура повернула державі понад 10 г ...
Вчора 22:01
Мінфін та німецький банк розвитку KfW підписали Додатко ...
Вчора 22:00
Юлія Свириденко домовилася з Президенткою ЄБРР прискори ...
Вчора 22:00
Україна та Нідерланди розвиватимуть навички українців з ...
Вчора 17:11
Андрій Сибіга: Уряд за ініціативи МЗС включив Молдову д ...
Вчора 17:09
Міноборони: в Армія+ запустили новий навчальний курс пр ...
Вчора 17:07
URC-2026: Нові міжнародні домовленості сприятимуть розв ...
Вчора 17:05
Україна посилює співпрацю з Європейським інститутом ген ...
Вчора 17:03
Якщо відновити людину – вона відновить країну: на URC-2 ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення