БЕБ скерувало до суду справу щодо незаконного продажу сигарет без марок акцизного податку

09.12 20:07    
Детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки в Одеській області завершили досудове розслідування щодо 62-річного уродженця Вірменії. Чоловік налагодив продаж незаконно виготовлених тютюнових виробів.

Під час досудового розслідування детективи встановили, що фігурант з початку року без відповідного дозволу та ліцензії на торгівлю підакцизними товарами, нелегально перепродував сигарети за завищеними цінами.

Замовлення приймав через телеграм-канали та надсилав поштою по всій Україні. Товар зберігав у контейнерах на одеському ринку «Південний» та в гаражному кооперативі, що розташований у Київському районі Одеси.

Читайте по темі: За втручання прокуратури постійному лісокористувачу буде повернуто землі лісового фонду площею понад 3 га -https://ruporzt.com.ua/oblasni_novini/232757-za-vtruchannya-prokuraturi-postynomu-lsokoristuvachu-bude-povernuto-zeml-lsovogo-fondu-ploscheyu-ponad-3-ga.html


Під час обшуків за місцем проживання фігуранта та зберігання підакцизних товарів, детективи БЕБ виявили понад 27 тис. пачок тютюнових виробів. На вилучений товар, вартістю понад 3,8 млн грн, накладено арешт.

«Сигарети без акцизних марок – це прямі збитки бюджету та підтримка тіньових схем. Ми системно зупиняємо такі оборудки й надалі жорстко реагуватимемо на будь-які порушення. Так, з початку 2025 року з незаконного обігу вилучено підакцизних товарів на майже 200 млн грн», – зазначив керівник Територіального управління БЕБ в Одеській області Сергій Мунтян.

Чоловіку повідомили про підозру за ч. 1 ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) Кримінального кодексу України. Обвинувальний акт направлено до суду.

Санкція статті передбачає штраф від 5-10 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією та знищенням незаконно виготовлених товарів.

Оперативний супровід – співробітники Управління Морської охорони Державної прикордонної служби України.

Процесуальне керівництво – прокурори Одеської обласної прокуратури.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 22:05
На Чернігівщині до 6 років ув’язнення засуджено військо ...
Сьогодні 22:04
На Прикарпатті прокуратура повернула державі понад 10 г ...
Сьогодні 22:01
Мінфін та німецький банк розвитку KfW підписали Додатко ...
Сьогодні 22:00
Юлія Свириденко домовилася з Президенткою ЄБРР прискори ...
Сьогодні 22:00
Україна та Нідерланди розвиватимуть навички українців з ...
Сьогодні 17:11
Андрій Сибіга: Уряд за ініціативи МЗС включив Молдову д ...
Сьогодні 17:09
Міноборони: в Армія+ запустили новий навчальний курс пр ...
Сьогодні 17:07
URC-2026: Нові міжнародні домовленості сприятимуть розв ...
Сьогодні 17:05
Україна посилює співпрацю з Європейським інститутом ген ...
Сьогодні 17:03
Якщо відновити людину – вона відновить країну: на URC-2 ...
Вчора 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення