На Буковині ДБР затримало посадовця митного поста, який брав по 100 доларів за кожен незаконно ввезений iPhone

13.01 22:39    
З Днем захисника України!
Працівники ДБР у взаємодії з ВБ Держмитслужби затримали на систематичних хабарях заступника начальника одного з митних постів Чернівецької митниці. Посадовець допомагав підприємцям контрабандно ввозити в Україну топові моделі мобільних телефонів марки Apple.

За допомогу у приховувані від митного контролю те несплати обов’язкових платежів митник брав 100 доларів США за кожен телефон.

У «пакет послуг» входили поради щодо способів приховування техніки під час перетину кордону, а також забезпечення безперешкодного проїзду через митний пост.

Слідчі встановили, що лише від одного підприємця за перевезення однієї партії ґаджетів він отримав 10 тис. 400 доларів США.

Читайте також: Викрав телефон із посилки: чуднівські поліцейські завершили досудове розслідування - https://ruporzt.com.ua/oblasni_novini/234651-vikrav-telefon-z-posilki-chudnvsk-polceysk-zavershili-dosudove-rozslduvannya.html

Працівники ДБР затримали посадовця під час одержання частини хабаря від комерсанта.

Перші кошти посадовець просив надіслати поштою у вигляді посилки. Після останнього переміщення техніки він наказав передати 4,2 тисячі доларів США своїй дружині. Під час слідчих дій жінка намагалася приховати гроші та викинула їх у втулці від туалетного паперу за вікно.

Працівники ДБР також провели обшуки за місцем проживання фігуранта та на митниці. Під час обшуків правоохоронці вилучили майже пів мільйона гривень у різній іноземній валюті, картки іноземних банків та мобільні телефони.

Досудове розслідування триває.

Правоохоронці встановлюють інших посадових осіб митниці, які можуть бути причетними до протиправної діяльності.

Працівнику митниці повідомлено про підозру за фактом одержання неправомірної вигоди службовою особою, вчиненого за попередньою змовою групою осіб (ч. 3 ст. 368 КК України).

Санкція статті передбачає до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Йому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативною внесення застави.

Процесуальне керівництво здійснює Чернівецька обласна прокуратура.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 17:51
Мінфін: За тиждень підприємці отримали 12,7 млрд грн на ...
Вчора 17:51
На сектор безпеки й оборони додатково спрямовано 8,3 мл ...
Вчора 17:40
СБУ затримала агентів фсб, які коригували ворожі атаки ...
Вчора 17:40
Намагалися продати вантажівку зброї: ДБР повідомило про ...
Вчора 17:39
Судитимуть офіцера військової частини, який «на папері» ...
Вчора 17:46
Олексій Кулеба: росія продовжує цілеспрямований терор м ...
Вчора 17:44
Зроблено в Україні: Уряд додав 18 видів техніки й облад ...
Вчора 17:42
Денис Шмигаль: Обладнання європейських ТЕЦ допомагає Ук ...
Вчора 17:40
Вступна кампанія – 2026: відповідаємо на найпоширеніші ...
Вчора 17:36
Триває відновлення медичної інфраструктури, пошкодженої ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення