У Києві викрито адвоката, який за 9 000 доларів США сприяв зняттю військовозобов’язаного з розшуку в системі «Оберіг»

13.01 22:42    
Спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з ГУНП у місті Києві за оперативного супроводу УСР у місті Києві повідомлено про підозру адвокату Ради адвокатів Київської області у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 368 (пособництво в одержанні службовою особою неправомірної вигоди).

За даними слідства, підозрюваний, маючи особисті зв’язки із службовими особами одного з РТЦК та СП міста Києва, діючи з корисливих мотивів, за грошову винагороду у розмірі 9 000 доларів США пообіцяв військовозобов’язаному, який не мав законних підстав для відстрочки від призову під час мобілізації, вирішити питання щодо зняття його з розшуку в системі «Оберіг».


Читайте також: СБУ затримала посадовця Бердичівської міськради на хабарі - https://ruporzt.com.ua/oblasni_novini/234728-sbu-zatrimala-posadovcya-berdichvskoyi-mskradi-na-habar.html

Після одержання неправомірної вигоди в розмірі 9 000 доларів США, зловмисника затримано в порядку ст. 208 КПК України, предмет неправомірної вигоди вилучено.

Підозрюваному обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою з можливістю внесення застави.

Наразі вживаються заходи до встановлення та притягнення до відповідальності інших осіб, причетних до вчинення злочину.

Санкція інкримінованої статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 16:02
В лютому в межах держпрограми розміновано 970 га земель ...
Вчора 17:06
Заволодіння 35 млн грн банку: справу ексглови правління ...
Вчора 17:05
Цифрова платформа для контролю виконання НПЕК — обговор ...
Вчора 17:04
МОН запрошує вчителів долучитися до впровадження оновле ...
Вчора 17:04
Майже 1 млн грн збитків: у Дніпрі нотаріуса підозрюють ...
04 березня 20:26
Безпека «під ключ»: переваги професійних охоронних сист ...
03 березня 15:46
Сухий корм для собак: як обрати найкращий варіант
03 березня 15:40
Як я ледь не втратив права на 7 років: мій досвід борот ...
26 лютого 15:39
Семена оптом: Преимущества закупки больших партий семян ...
23 лютого 23:04
Стеклянные перегородки для душа: гармония дизайна и удо ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення