В Одесі відкрили перший Простір турботи про ветерана

06.07 17:30    
Разом із партнерами продовжуємо розбудовувати ветеранську інфраструктуру у медичних закладах. В Одесі на базі одного з медичних закладів відкрили перший в області Простір турботи про ветерана. Він стане місцем підтримки для Захисників і Захисниць, які проходять лікування або відновлення після поранень.

Тут ветерани можуть отримати необхідну інформацію, консультації, супровід і допомогу в комфортних умовах.

У відкритті взяли участь Прем'єр-міністр України Юлія Свириденко, Мініст у справах ветеранів Наталія Калмикова, її заступник, ветеран Руслан Приходько, Міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко, ветерани, представники медичного закладу, громадського сектору та бізнесу.

Для облаштування Простору приміщення повністю відремонтували та оснастили сучасним обладнанням. Тут облаштовано окремі зони для консультацій, спілкування та відпочинку, щоб відвідувачі могли отримувати підтримку в затишній і безпечній атмосфері.

Особливу увагу приділили принципам безбар’єрності. Простір створювали з урахуванням усього маршруту відвідувача — від зручного доступу до приміщення до зрозумілої навігації та комфортного отримання необхідних послуг для ветеранів і членів їхніх родин.

Наразі у Просторі працює фахівець із супроводу ветераніd. У майбутньому команду планують розширити до трьох спеціалістів.

Під час відкриття обговорили важливість комплексної підтримки ветеранів, яка поєднує медичну допомогу із соціальним, психологічним, юридичним та адміністративним супроводом. Окрему увагу приділили тому, як зробити цей шлях максимально зрозумілим і доступним для кожного, хто повертається до цивільного життя. Зустріч стала відкритим майданчиком для обговорення того, якою має бути сучасна система підтримки і чому вона повинна починатися саме в закладах охорони здоров'я.

Сьогодні у лікарнях по всій Україні працюють уже понад 460 фахівців із супроводу ветеранів. Крім того, за підтримки партнерів у понад 20 медичних закладах створено Простори турботи, де ветерани можуть не лише отримати необхідні послуги, а й поспілкуватися, зустрітися з побратимами й відчути підтримку спільноти.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 19:05
Від початку 2026 року сервісні центри МВС надали понад ...
Сьогодні 19:05
ДПС разом зі Світовим банком продовжує цифрову трансфор ...
Сьогодні 19:04
Андрій Сибіга провів зустріч з Міністром закордонних сп ...
Сьогодні 19:04
Андрій Сибіга провів телефонні переговори з Міністром з ...
Сьогодні 19:03
До 18 тис. доларів за «вирішення» питань із ТЦК та виїз ...
Вчора 17:24
Вибір меблів для маленької квартири: як візуально розши ...
26 червня 16:51
Огляд iPhone 17 Pro: чи варто купувати новий флагман Ap ...
25 червня 16:08
Спецодяг та спецвзуття: надійний захист у будь яку пору ...
24 червня 21:46
Чому українці обирають авто з США?
15 червня 14:51
Плити для плитоноски
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення