На Чернігівщині горе-мисливець стріляв у зайця, а влучив у... дівчину

26.08 08:16    
З давніх-давен люди розповідають різноманітні байки, пов’язані з подіями на полюванні чи риболовлі: то рибу піймав неймовірної величини, то живності вполював, що машиною не вивезеш. Також багато розповідають, як рушниці без набоїв чомусь стають зарядженими та ще й «випадково» стрілять. Але найбільш страшні розповіді про те, як мисливці в темноті плутають людей з тваринами і стають вбивцями.

Як стало відомо Інтернет-порталу Рупор Житомира, таке лихо ледь не трапилося в селі Сибереж Ріпкинського району. 30-річна чернігівка приїхала в гості до дідуся з бабусею. Увечері вирішила зателефонувати чоловіку, а оскільки в будинку дуже поганий зв’язок, вона вийшла на город, відійшла на кілька десятків метрів від будинку на свою присадибну ділянку. Під час спілкування по телефону вона побачила, як по дорозі за городом їде мопед. Дівчина без усякої думки присіла у кущі, щоб не привертати зайвої уваги і продовжувала спілкуватися. Але мопед неподалік чомусь таки спинився та почав світити фарою в її бік. Вона затихла, аж раптом пролунав постріл і дівчина впала з вогнепальним пораненням обличчям на траву.

Як розповів пізніше 49-річний мешканець Чернігова, увечері того дня він повертався з полювання. І вже під’їжджаючи до села, побачив, що в траві щось відблискує. Чолов’яга зупинився та направив світло ще раз в те місце і знову побачив відблиск. Заєць – подумав він.

Чоловік дістав з чохла рушницю, зарядив її й вистрілив, аж раптом почув неймовірний жіночий крик. Підбігши на місце, він побачив дівчину із закривавленим обличчям. Чоловік спочатку злякався і отетерів, адже він був впевнений, що стріляє в зайця.

Через хвилину отямився, допоміг дівчині підвестися і повів її до родичів. Останні вже бігли назустріч, адже почули постріл та її крики. Батьки затримали чоловіка та викликали міліцію.

Прибувши на місце, співробітники міліції вилучили зброю, набої та мопед горе-мисливця, а самого доставили до райвідділу.

Зараз дівчина перебуває на лікування в Чернігівській міській лікарні, стан її здоров’я стабільний. Але в голові постраждалої залишається ще 14 шротин.

Наразі слідчим відділом Ріпкинського РВ збираються матеріали для порушення кримінальної справи. Дослідча перевірка триває.


ВЗГ УМВС України
в Чернігівській області

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: Рупор Житомира
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 17:06
Заволодіння 35 млн грн банку: справу ексглови правління ...
Сьогодні 17:05
Цифрова платформа для контролю виконання НПЕК — обговор ...
Сьогодні 17:04
МОН запрошує вчителів долучитися до впровадження оновле ...
Сьогодні 17:04
Майже 1 млн грн збитків: у Дніпрі нотаріуса підозрюють ...
Сьогодні 17:04
Заволодіння коштами банку на 35 млн грн: ДБР передало д ...
04 березня 20:26
Безпека «під ключ»: переваги професійних охоронних сист ...
03 березня 15:46
Сухий корм для собак: як обрати найкращий варіант
03 березня 15:40
Як я ледь не втратив права на 7 років: мій досвід борот ...
26 лютого 15:39
Семена оптом: Преимущества закупки больших партий семян ...
23 лютого 23:04
Стеклянные перегородки для душа: гармония дизайна и удо ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення