Професіоналізм і самовідданість лісівників та рятувальників є ключовими факторами у збереженні природних ресурсів, – Віктор Градівський

01.11 14:22    
Професіоналізм і самовідданість лісівників та рятувальників є ключовими факторами у збереженні природних ресурсів, – Віктор Градівський


Понад 500 співробітників лісової охорони отримають відзнаки та премії за героїчну боротьбу з лісовими пожежами в різних регіонах, про це повідомляє ДП “Ліси України”.

31 жовтня перші 50 працівників були нагороджені на урочистому заході, що відбувся на Житомирщині в Ушомирському лісництві Столичного лісового офісу.

На церемонії були присутні екіпажі, які відважно боролися з вогнем у критичних ситуаціях, виїжджали на ліквідацію пожеж в інші регіони та філії. Вони не лише захищали лісовий фонд ДП «Ліси України» від пожеж, а й надавали підтримку іншим лісокористувачам та громадам, адже боротьба з вогнем є нашою спільною справою.

Також до урочистостей долучився заступник начальника Житомирської обласної військової адміністрації Віктор Градівський.

Подія розпочалася з хвилини мовчання в пам’ять про українських військових, які віддали життя заради нашого мирного майбутнього.

Після цього генеральний директор ДП «Ліси України» Юрій Болоховець підсумував пожежонебезпечний період 2024 року. Він підкреслив, що з моменту створення ДП «Ліси України» вдалося значно покращити методи виявлення та гасіння лісових пожеж.

«Цього року вогонь охопив близько 6 тисяч га лісу. Було успішно ліквідовано 1400 пожеж у нашому лісовому фонді. Обстріли, підриви снарядів і вибухових пристроїв, диверсії, сильна посуха, людський фактор і неконтрольовані самосійні ліси — основні причини цьогорічних лісових пожеж. Проте, на відміну від 2020 року, коли вигоріли десятки тисяч гектарів, цього разу вдалося запобігти значним втратам», — зазначив Юрій Болоховець.

У своєму виступі заступник начальника ОВА наголосив на викликах, які лісова галузь переживає в умовах війни.

«Наші ліси страждають не тільки через природні стихії, але й через війну. Ворожі обстріли та залишені в лісах боєприпаси призводять до масштабних спалахів пожеж, що охоплюють значні території. Проте завдяки відданій роботі лісівників і рятувальників вдається долати ці небезпечні ситуації. Вони працюють пліч-о-пліч, ризикуючи життям, щоб зупинити вогонь та зберегти наші ліси», — зазначив Віктор Градівський.

Наприкінці заходу Юрій Болоховець нагородив лісівників, які своєю працею врятували десятки тисяч гектарів лісу. Їхній професіоналізм і самовідданість стали ключовими факторами у збереженні природних ресурсів України.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 20:21
Корупція боїться твого контролю: НАЗК реалізувало загал ...
Вчора 20:20
Український культурний фонд відкрив прийом заявок на гр ...
Вчора 20:18
Держаудитслужба розпочала виконання плану заходів Дорож ...
Вчора 20:17
Держаудитслужба надала практичні рекомендації освітянам ...
Вчора 20:17
На Хмельниччині до довічного ув’язнення засуджено 48-рі ...
Вчора 20:10
Мінрозвитку: Навесні 2026 року в Миколаїв подаватиметьс ...
Вчора 20:08
Міноборони профінансувало понад 1,5 млрд грн для віднов ...
Вчора 20:06
Наближаємо цифровий безвіз: у Брюсселі обговорили план ...
Вчора 20:06
Мінцифри: Bug Bounty – для державних систем
Вчора 20:04
Мінрозвитку: Триває реалізація проектів з відновлення з ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення