Наталія Остапченко: На Житомирщині триває робота з фіксації пошкодженого майна та надання компенсацій

29.01 16:04    
Наталія Остапченко: На Житомирщині триває робота з фіксації пошкодженого майна та надання компенсацій


Як зазначила перша заступниця начальника Житомирської ОВА Наталія Остапченко, в Державному реєстрі майна, пошкодженого та знищеного внаслідок російської агресії, вже внесено дані щодо 4 416 будівель, приміщень та інженерних споруд на території області. Робота з наповнення реєстру триває.

«У громадах області діють спеціальні комісії, які проводять фіксацію пошкоджень житлового фонду. Завдяки електронній публічній послузі “єВідновлення” громадяни можуть отримати компенсацію на ремонт житла, яке зазнало незначних ушкоджень», — підкреслила Наталія Остапченко.

За її словами, жителі Житомирщини вже подали 1 135 заяв на отримання компенсації. Комісії ухвалили 880 рішень про надання допомоги на загальну суму 88,9 млн грн, а також 195 рішень про відмову.

«Програма “єВідновлення” дозволяє громадянам, чиє житло постраждало від війни, швидко отримати компенсацію. Подати заявку можна через сервіс “Дія” та у ЦНАПах, у нотаріусів та у відділах соцзахисту. Закликаю всіх, хто постраждав, скористатися цією можливістю», — додала Наталія Остапченко.

Щоб подати заявку, необхідно вказати в «Дії» інформацію про пошкоджене майно, його розташування, площу та класифікацію, а також за потреби додати фото й опис ушкоджень. Після цього місцева комісія проведе огляд і визначить розмір компенсації, про що заявника повідомлять через сервіс «Дія».

Житомирська ОВА продовжує працювати над відновленням постраждалого житла та підтримкою мешканців області.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 19:07
Розкрадання 5,5 млн грн на закупівлі РЕБ і FPV-дронів д ...
Вчора 19:07
Понад 2 мільйони гривень під підлогою: в «Устилузі» вик ...
Вчора 19:06
На Запоріжжі прикордонники викрили організаторів незако ...
Вчора 19:06
Прикордонник допоміг викрити організатора схеми втечі в ...
Вчора 19:05
Прикордонники викрили схему з продажу фіктивної інвалід ...
Вчора 18:50
Зарплати медиків екстреної та первинної допомоги зроста ...
Вчора 18:48
Мінсоцполітики спільно з ЮНІСЕФ проведуть навчання з ко ...
Вчора 18:46
Уряд змінив підхід до розрахунку зарплат у будівництві ...
Вчора 18:46
Досвід Німеччини: орієнтир для розвитку системи торгівл ...
Вчора 18:44
Денис Шмигаль: Підготовка до наступної зими є одним із ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
31 березня 16:12
Прокурори повідомили про підозру депутату сільради на Ж ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення