Міста Житомир і Холон: обговорення партнерства та взаємодії

30.01 09:54    
29 січня відбулася онлайн-зустріч секретаря міської ради Галини Шиманської та першої заступниці міського голови Світлани Ольшанської з віце-мером міста Холон (Держава Ізраїль) Михайлом Сутовським.

За ініціативи Посольства України в Державі Ізраїль муніципалітету міста Холон було запропоновано розглянути можливість укладення Угоди про побратимство з містом Житомир.

Під час онлайн-зустрічі сторони обговорили перспективи співпраці у сферах культури, освіти, інвестицій та муніципального управління.

Світлана Ольшанська презентувала Житомир, зокрема його освітні ініціативи, інвестиційний потенціал, реалізовані та перспективні проєкти, а також інші важливі напрямки розвитку міста.

Михайло Сутовський, своєю чергою, розповів про місто Холон, наголосивши на його здобутках у сферах вищої освіти, кібертехнологій, медицини, інновацій, а також звернув увагу на багату культурну спадщину міста, представлену музеями, бібліотеками та освітніми програмами.

Сторони також обговорили актуальні виклики для обох країн, спричинені безпековими ситуаціями. Особливу увагу приділили темі будівництва укриттів у школах, лікарнях та адміністративних будівлях.

Під час зустрічі йшлося про перспективи розширення міжнародного співробітництва на муніципальному рівні. Особливий акцент було зроблено на розвитку дружніх відносин між громадами обох країн.

Укладення Угоди про побратимство між Житомиром і Холоном стане важливим кроком до зміцнення зв’язків між містами, сприятиме розвитку спільних проєктів і взаємному збагаченню культурного та соціального життя обох громад.

Міста Житомир і Холон: обговорення партнерства та взаємодії

Міста Житомир і Холон: обговорення партнерства та взаємодії

Міста Житомир і Холон: обговорення партнерства та взаємодії

Міста Житомир і Холон: обговорення партнерства та взаємодії

Міста Житомир і Холон: обговорення партнерства та взаємодії

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 20:21
Корупція боїться твого контролю: НАЗК реалізувало загал ...
Вчора 20:20
Український культурний фонд відкрив прийом заявок на гр ...
Вчора 20:18
Держаудитслужба розпочала виконання плану заходів Дорож ...
Вчора 20:17
Держаудитслужба надала практичні рекомендації освітянам ...
Вчора 20:17
На Хмельниччині до довічного ув’язнення засуджено 48-рі ...
Вчора 20:10
Мінрозвитку: Навесні 2026 року в Миколаїв подаватиметьс ...
Вчора 20:08
Міноборони профінансувало понад 1,5 млрд грн для віднов ...
Вчора 20:06
Наближаємо цифровий безвіз: у Брюсселі обговорили план ...
Вчора 20:06
Мінцифри: Bug Bounty – для державних систем
Вчора 20:04
Мінрозвитку: Триває реалізація проектів з відновлення з ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення