На Житомирщині продовжується системна робота над посиленням військово-патріотичного виховання, — Віталій Бунечко

16.06 15:02    
На Житомирщині продовжується системна робота над посиленням військово-патріотичного виховання, — Віталій Бунечко


На Житомирщині активно розвивається освітня інфраструктура, орієнтована на патріотичне виховання та підтримку психологічного здоров’я учасників освітнього процесу в умовах воєнного часу.

Зокрема, в області створено 63 спеціалізовані осередки для якісного викладання предмета «Захист України». Це забезпечує посилення оборонно-патріотичної складової освіти, готує учнів до відповідального громадянства та служіння своїй державі. Крім того, на базі Бердичівського професійного будівельного ліцею розпочав роботу ветеранський хаб — простір підтримки, розвитку та взаємодії ветеранів-захисників, що сприяє їхньому соціальному та професійному поверненню до цивільного життя.

Важливим кроком стало відкриття Першого обласного центру ментального здоров’я на базі Житомирського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Центр орієнтований на психологічну підтримку педагогів і учнів, які стикаються із викликами війни, допомагаючи їм долати стрес та забезпечувати стабільний емоційний стан під час освітнього процесу.

Водночас завершується масштабний проєкт модернізації освітньої інфраструктури, реалізований за сприяння ПРООН та фінансування Європейського Союзу. У межах цієї ініціативи було здійснено капітальний ремонт у 31 школі в 12 громадах області. Загальний бюджет проєкту склав 315 мільйонів гривень. Модернізація також охопила ще 32 освітні заклади, що дозволило понад 13 тисячам дітей повернутися до навчання в сучасних, комфортних та безпечних умовах.

Таким чином, Житомирщина послідовно і комплексно інвестує у створення сильного, патріотично налаштованого та психологічно здорового освітнього середовища, визнаючи, що саме діти є майбутнім та фундаментом розвитку України.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
06 грудня 18:47
Рятувальники ліквідували пожежу в приватному домоволоді ...
06 грудня 00:56
Сучасні технології на варті безпеки: запорізькі рятувал ...
06 грудня 00:55
Алла Басалаєва: Посилені механізми фінансового контролю ...
06 грудня 00:55
Аудиторська рада визначила напрями для удосконалення си ...
06 грудня 00:54
Держаудитслужба та Expertise France узгодили подальші к ...
06 грудня 00:19
Як зрозуміти, що піца справді свіжа: прості ознаки для ...
04 грудня 15:15
Почему гофрированные стаканы используют в дорогих завед ...
01 грудня 22:26
Роль оборудования для закупоривания бутылок в современн ...
27 листопада 17:35
Что говорит выбор алкогольных напитков о характере чело ...
26 листопада 22:11
Бездротові навушники: ключові переваги та особливості
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення