Діалог влади та бізнесу. «Сервіси та інструменти підтримки і розвитку бізнесу»

27.06 16:43    
Діалог влади та бізнесу. «Сервіси та інструменти підтримки і розвитку бізнесу»


27 червеня за дорученням начальника Житомирської обласної військової адміністрації Віталія Бунечка, під головуванням його заступниці Наталії Арендарчук відбулася онлайн-зустріч керівництва та представників бізнесу області в рамках платформи “Діалог влади та бізнесу” на тему: «Сервіси та інструменти підтримки і розвитку бізнесу».

Такий формат створений Конгресом місцевих та регіональних влад при Президентові України.

Учасники зустрічі обговорили ряд важливих питань, зокрема про:

Проєкт Дія.Бізнес: підтримка та розвиток підприємництва. Інформувала Тетяна МИТРОФАНЮК – керівник відділ інфраструктури підприємництва та взаємодії з державою ДУ «Офіс з розвитку підприємництва та експорту».

Про програму «Unite for Trade» для бізнесу Житомирської області. Інформував Микола СИЧЕНКО – Почесний Консул Естонської Республіки у Житомирській області.

Авторизації та дозволи щодо видів діяльності, запроваджені Законом України від 22 серпня 2024 року № 3926-IX «Про внесення змін до Митного кодексу України щодо імплементації деяких положень Митного кодексу Європейського Союзу». Інформували Кастітіс ПАНКЯВІЧЮС – перший заступник начальника Житомирської митниці та Сергій СЛУХОВ – начальник управління забезпечення митного контролю та оформлення Житомирської митниці.


Статус авторизованого економічного оператора: прозорість, швидкість, ефективність. Інформував Сергій СЛУХОВ – начальник управління забезпечення митного контролю та оформлення Житомирської митниці.

Практичний кейс: Переваги статусу авторизованого економічного оператора. Інформувала Олена ЛАВРИШИН – начальник відділу зовнішньоекономічної діяльності ТОВ «ОБІО».

Джерело: https://ruporzt.com.ua/vlada/223205-dalog-vladi-ta-bznesu-servsi-ta-nstrumenti-pdtrimki-rozvitku-bznesu.html

Детальніше дивіться у відео.

Діалог влади та бізнесу. «Сервіси та інструменти підтримки і розвитку бізнесу»

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 19:07
Розкрадання 5,5 млн грн на закупівлі РЕБ і FPV-дронів д ...
Вчора 19:07
Понад 2 мільйони гривень під підлогою: в «Устилузі» вик ...
Вчора 19:06
На Запоріжжі прикордонники викрили організаторів незако ...
Вчора 19:06
Прикордонник допоміг викрити організатора схеми втечі в ...
Вчора 19:05
Прикордонники викрили схему з продажу фіктивної інвалід ...
Вчора 18:50
Зарплати медиків екстреної та первинної допомоги зроста ...
Вчора 18:48
Мінсоцполітики спільно з ЮНІСЕФ проведуть навчання з ко ...
Вчора 18:46
Уряд змінив підхід до розрахунку зарплат у будівництві ...
Вчора 18:46
Досвід Німеччини: орієнтир для розвитку системи торгівл ...
Вчора 18:44
Денис Шмигаль: Підготовка до наступної зими є одним із ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
31 березня 16:12
Прокурори повідомили про підозру депутату сільради на Ж ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення