Житомирян кличують на протест у центр міста

Житомирян кличуть на протест у центр міста

25.11 08:39    
Частина підприємців, які протестують проти Податкового кодексу, відмовилась від жорсткого ультиматуму владі і пішла на переговори. Про це йдеться у спільній заяві громадських організацій, які організували акцію протесту на Майдані.

"На жаль, група осіб, що не виражають позиції всього Майдану, вступила у сепаратний переговорний процес, що суперечить зазначеним вимогам. На даний час ці особи ведуть переговори з першим віце-прем’єром Клюєвим, не маючи на це повноважень", - йдеться у заяві.

Протестуючі підприємці нагадали, що їхні вимоги залишились незмінними. Зокрема, мітингувальники вимагають від президента Віктора Януковича ветувати Податковий кодекс та розпочати роботу над його новим варіантом, залучивши представників малого та середнього бізнесу, а також науковців,

Крім того, підприємці хочуть відставки уряду та проведенні виборів Верховної ради навесні 2011 року. Ще однією ключовою вимогою вони називають неприйняття проекту Трудового кодексу, що суттєво порушує права найманих працівників.

Підприємці закликали всіх небайдужих вийти 25 листопада на київський Майдан о 9.00, а об 11.00 на площі міст України, щоб "не дати вже вкотре знехтувати волевиявленням українського народу, доведеного до відчаю бездарними та антинародними рішенням уряду".

Нагадаємо, на акції протесту підприємців у понеділок, 22 листопада, було ухвалене рішення про ініціювання референдуму щодо дострокового припинення повноважень Верховної ради. Крім того, було вирішено ініціювати початок процедури імпічменту президента.

Підприємці зустрілися з першим віце-прем'єром Андрієм Клюєвим, розповіли про свої вимоги щодо ветування кодексу та заявили, що будуть чекати на реакцію влади до середи, 24 листопада.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: ТСН
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 17:55
ДБР затримало нацгвардійця, який у Кривому Розі смертел ...
Сьогодні 17:49
Українські рятувальники пройшли навчання у Швеції та от ...
Сьогодні 17:49
Голова Держприкордонслужби зустрівся з Послом Чеської Р ...
Сьогодні 17:48
Прикордонники вибороли 18 медалей на Чемпіонаті світу з ...
Сьогодні 17:48
12 500 доларів за незаконний перетин кордону: прикордон ...
Сьогодні 17:48
МОЗ: За п’ять років українські медики виконали понад дв ...
Сьогодні 17:46
У Держгеокадастрі відбулася зустріч з представниками Яп ...
Сьогодні 17:44
Мінцифри: 15 стартапів представлять Україну на Web Summ ...
Сьогодні 17:42
Митний огляд за ІІІ квартал 2025 року: Українська митни ...
Сьогодні 17:40
Мінфін: За тиждень підприємці отримали 541 доступний кр ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення