Делегація з Житомирщини долучилася до VІІI Міжнародного ветеранського форуму “Україна. Ветерани. Безпека”

26.08 14:25    
Делегація з Житомирщини долучилася до VІІI Міжнародного ветеранського форуму “Україна. Ветерани. Безпека”


22 серпня, напередодні Дня Незалежності України, у Києві відбувся VІІI Міжнародний ветеранський форум “Україна. Ветерани. Безпека”, організований Міністерством у справах ветеранів України за підтримки ветеранської спільноти.

Форум об’єднав сотні ветеранів і ветеранок, їхні родини та сім’ї загиблих Захисників та Захисниць, волонтерів, капеланів, лідерів громадської думки, представників влади й громадянського суспільства, дипломатів, міжнародних партнерів та культурну спільноту.

Від Житомирської ОВА до форуму доєднався заступник начальника ОВА Віктор Градівський та начальника відділу з питань ветеранської політики Житомирської ОВА Денис Соколовський.

Під час Форуму до учасників із промовою звернувся Президент України Володимир Зеленський, у якій він підкреслив: незалежна Україна існує завдяки тим, хто її захищає.

Учасники Форуму вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих Захисників і Захисниць України.

Спеціальним гостем заходу став Генеральний секретар НАТО Марк Рютте, який прибув до Києва разом зі своєю командою. Його присутність стала знаком великої поваги та підтримки українських ветеранів і ветеранок.

З вітальними промовами також виступили Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук, Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко та Міністр оборони України Денис Шмигаль.

У межах форуму відбулося три панельні дискусії:

“Сила: ветерани й оборона майбутнього”;
“Повернення”;
“Розквіт”.

VІІI Міжнародний ветеранський форум цього року нагадав Україні й усьому світу: саме ветерани та ветеранки — не лише носії бойового досвіду, а й рушії змін. Вони ті, хто формує завтрашній день України — її безпеку, силу суспільства й гідне місце серед інших держав світу.

Джерело: https://ruporzt.com.ua/vlada/226809-delegacya-z-zhitomirschini-doluchilasya-do-vi-mzhnarodnogo-veteranskogo-forumu-ukrayina-veterani-bezpeka.html

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
30 січня 19:36
На Дніпропетровщині працівника Укрзалізниці засуджено з ...
30 січня 19:35
Денис Шмигаль: Маємо посилити соціальний захист енергет ...
30 січня 19:35
Україна закликала призупинити членство рф в Раді керуюч ...
30 січня 19:34
Денис Шмигаль провів зустріч з Тимчасово повіреною у сп ...
30 січня 19:34
Анатолій Куцевол: Підтримка Нідерландів – важливий внес ...
29 січня 17:24
Сучасна тактична медицина: ефективні рішення для наданн ...
28 січня 15:01
Проносні засоби: типи та їх особливості
26 січня 16:46
Специализированный анализ заполнителей
22 січня 22:02
Отбор проб масличных культур: правила, методы и оборудо ...
21 січня 16:31
Зростання чи Масштабування? Як IT-компанії пробити скля ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення