Костянтин Лопушанський долучився до засідання Комісії «Політика героїв та підтримка ЗСУ» при Конгресі місцевих та регіональних влад

27.11 14:14    
Костянтин Лопушанський долучився до засідання Комісії «Політика героїв та підтримка ЗСУ» при Конгресі місцевих та регіональних влад


26 листопада відбулося дванадцяте засідання Комісії «Політика героїв та підтримка Збройних Сил України» Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України. Захід відбувся у форматі онлайн під головуванням заступниці Керівника Офісу Президента України Ірини Верещук.



Участь у засіданні взяли народні депутати України, представники центральних органів виконавчої влади, Українського інституту національної пам’яті, профільних міністерств, Пенсійного фонду України та громадських організацій.



До роботи Комісії долучилися також заступник начальника Житомирської обласної військової адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Костянтин Лопушанський та керівники профільних структурних підрозділів ОВА.



Під час засідання були розглянуті ключові питання державної політики у сфері соціального захисту військовослужбовців, ветеранів, сімей загиблих та вшанування героїв. Зокрема, обговорювалися:



підготовка законодавчих змін щодо надання статусу дітям, які постраждали внаслідок війни;



доопрацювання законопроєктів, що стосуються учасників Революції Гідності;



уточнення механізмів оприбуткування майна для Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні;



підготовка рішень щодо посилення соціальних гарантій сімей загиблих Захисників і Захисниць;



подальша реалізація проєктів зі створення національної інформаційної системи «Маршрути місцями пам’яті»;



удосконалення програм доступного іпотечного кредитування військовослужбовців;



підтримка ініціатив громадських організацій щодо проведення спортивних заходів на вшанування полеглих.



За результатами засідання голова Комісії Ірина Верещук підбила підсумки та окреслила подальші кроки з реалізації рішень, необхідних для посилення підтримки військових, ветеранів та їхніх родин.

Джерело: https://ruporzt.com.ua/vlada/232430-kostyantin-lopushanskiy-doluchivsya-do-zasdannya-komsyi-poltika-geroyiv-ta-pdtrimka-zsu-pri-kongres-mscevih-ta-regonalnih-vlad.html

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:40
У спальному місці водія ховав пасажира: на Буковині вик ...
Вчора 22:39
Учасників організованої злочинної групи, викритої прико ...
Вчора 22:39
На Одещині викрили канал незаконного переправлення: зат ...
Вчора 22:38
У «Шегинях» виявили велику партію картриджів для POD-си ...
Вчора 22:38
Канал незаконного переправлення ліквідовано: організато ...
06 липня 17:24
Вибір меблів для маленької квартири: як візуально розши ...
26 червня 16:51
Огляд iPhone 17 Pro: чи варто купувати новий флагман Ap ...
25 червня 16:08
Спецодяг та спецвзуття: надійний захист у будь яку пору ...
24 червня 21:46
Чому українці обирають авто з США?
15 червня 14:51
Плити для плитоноски
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення