Житомирський прокурор: Справа "білорусів" та ВБНОН - пов'язані!

18.01 22:25    
Так звана "справа білорусів" та "справа ВБНОНу" - тісно пов'язані між собою, заявив прокурор Житомирщини Микола Франтовський.

"Всі пам'ятають обставини затримання у Житомирі білоруських політемігрантів, у яких нібито знайшли наркотики. Так от: це було "першим дзвіноком", з якого, врешті, й виросла справа, у якій тепер - п'ятеро затриманих, колишніх міліціонерів, які відповідали за боротьбу з наркотиками," - сказав М. Франтовський.

Після затримання білорусів у керівництва УМВС та в прокуратурі виникли певні підозри стосовно чистоти дій правоохоронців. За працівниками Відділу по боротьбі за незаконним обігом наркотиків почали стежити. В результаті 15 грудня минулого року декількох "перевертнів у погонах" затримали прямо на гарячому - після прередачі їм хабаря:

Пізніше було оголошено в розшук керівника відділу Сергія Дзюбенка, якому вмотивовано інкримінували співучасть у злочинній діяльності своїх підлеглих. Проте С. Дзюбенко на початку січня прийшов з повинною:

"Гроші, зроблені на наркотиках, пахнуть горем і кров'ю! Я не жалкую, що ми прийняли таке жорстке рішення," - запевнив М. Франтовський. Його колега Юрій Івакін, головний міліціонер Житомирщини, додав: "Спільно з прокурором ми дійшли висновку: ці люди повинні "сидіти". Я їх прирівнюю до вбивць!"

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: zhitomir online
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 18:06
Мінсоцполітики: За вихідні ще понад 2 млн українців отр ...
Вчора 18:04
Алла Басалаєва у Львові провела нараду з аудиторами: се ...
Вчора 18:03
На Закарпатті судитимуть посадових осіб НААН за махінац ...
Вчора 18:02
Слідчі поліції викрили депутата Дніпровської міськради, ...
Вчора 18:02
​Майже 165 млн грн збитків на розкраданні природн ...
06 грудня 00:19
Як зрозуміти, що піца справді свіжа: прості ознаки для ...
04 грудня 15:15
Почему гофрированные стаканы используют в дорогих завед ...
01 грудня 22:26
Роль оборудования для закупоривания бутылок в современн ...
27 листопада 17:35
Что говорит выбор алкогольных напитков о характере чело ...
26 листопада 22:11
Бездротові навушники: ключові переваги та особливості
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення