На Житомирщині розпочато урочисте складання «Присяги працівника прокуратури»

03.02 16:34    
Як повідомили Інтернет-виданню Рупор Житомира в Прес-службі прокуратури Житомирської області, урочиста та вагома подія відбулася 1 лютого у прокуратурі Житомирської області. Члени колегії прокуратури області, міськрайпрокурори, старші помічники прокурора області склали «Присягу працівника прокуратури».

Пролунав Державний гімн України і прокурор Житомирської області Микола Франтовський зачитав текст Присяги:

«Вступаючи на службу в прокуратуру, присвячую свою діяльність служінню Українському народові і Українській державі та урочисто присягаю:
неухильно додержуватися Конституції, законів та міжнародних зобов’язань України;
сумлінним виконанням своїх службових обов’язків сприяти утвердженню верховенства права, законності та правопорядку;
захищати права і свободи людини та громадянина, інтереси суспільства і держави;
постійно вдосконалювати свою професійну майстерність, бути принциповим, чесно, сумлінно і неупереджено виконувати свої обов’язки, з гідністю нести високе звання працівника прокуратури.

Усвідомлюю, що порушення Присяги несумісне з подальшим перебуванням в органах прокуратури».

Кожен із присутніх працівників прокуратури підписав текст Присяги. Таку Присягу найближчим часом складуть усі працівники прокуратури.

Прокурор області Микола Франтовський склав Присягу 27 січня у Генеральній прокуратурі разом із прокурорами інших областей та працівниками центрального апарату.

Микола Франтовський зазначив, що віднині складання Присяги, яка сприятиме підвищенню професійній відповідальності прокурорів та зміцненню авторитетності органів прокуратури, є обов’язковим для діяльності кожного прокурора. Відповідні зміни до Закону України «Про прокуратуру» внесено Верховною Радою 23 грудня 2010 року Верховною Радою

Внесення змін до закону, за його словами, стало можливим завдяки наполегливості Генерального прокурора України Віктора Пшонки.


RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 21:38
Сергій Корецький: Уряд схвалив проект Митного кодексу т ...
Сьогодні 21:37
Сергій Корецький доручив до кінця тижня надати ґрунтовн ...
Сьогодні 21:36
Сергій Корецький доручив Мінкультури та Мінфіну підготу ...
Сьогодні 17:59
Службовий статус для незаконного переправлення військов ...
Сьогодні 17:59
«Зроблено в Україні»: за тиждень бізнес залучив 1,6 млр ...
25 липня 21:51
Парасолька для міста: що справді впливає на зручність і ...
23 липня 14:03
Не списуйте це на вік - перші ознаки серйозних проблем ...
22 липня 16:26
Як обрати майданчик для масштабної ділової події без за ...
20 липня 17:26
Лазерна різка vs плазма vs гідроабразив: коли яка техно ...
06 липня 17:24
Вибір меблів для маленької квартири: як візуально розши ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення