На Житомирщині ситуація із захаращенням територій сміттям залишається критичною
14.04 13:39
За словами першого заступника голови облдержадміністрації Миколи Олещенка, особливо це стає помітним зараз, в час, коли йдуть загальномасові прибирання до Великодніх свят. Щороку зростає і кількість відходів, і кількість несанкціонованих сміттєзвалищ. «Це вже навіть не стихійні, а організовані полігони твердих побутових відходів», - каже перший заступник голови облдержадміністрації Микола Олещенко:
«Я незадоволений поїздкою по місту Малину, по Коростенському району, ще подивлюся в Андрушівці. Але те, що ми сьогодні зробили в наших лісосмугах, на територіях сільських рад, в центрах містах і так далі – це просто жах – адже це не стихійні, а організовані сміттєзвалища. Починається все з малого: немає куди вивозити сміття, хтось один вивозить сміття, а за ним і всі інші починають туди везти. Отак і починається це захаращення»
Микола Олещенко додає, що проблема глобальна, і розв’язати її буде нелегко. Проте почати варто з малого: поки що хоча б прибрати територію. Аби зробити це максимально ефективно, він закликав представників місцевого самоврядування залучати до прибирання усі без виключення структури та служби.
RuporZT
|