Житомирська митниця входить в п’ятірку кращих

Житомирська митниця входить в п’ятірку кращих

22.04 08:43    
На сьогодні Житомирська митниця входить в п’ятірку кращих за надходженням платежів, а за комплексною оцінкою якісних показникІв - на четвертому місті з-поміж усіх митниць України. Про це повідомив на прес-конференції начальник Житомирської митниці Микола Тимошенко. Житомирщина вигідно розміщена в транскордонному плані, тому, після завершення реконструкції доріг Київ - Чоп та Київ - Ковель, стане надзвичайно привабливою для інвестиційного розвитку.

Микола Тимошенко зазначив, що за даними митниці, є невелике пожвавлення на ринку, оскільки зросла кількість суб’єктів зовнішньо - економічної діяльності. В експорті у Житомирщини 79 країн партнерів, а у імпорті - 67. За перший квартал цьОго року через державний кордон України пропущено 100 тисяч одиниць транспортних засобів. Значно спрощено митні процедури, впроваджується новий проект „Електронна митниця”.

А ще митниця фіксує незначне відродження економіки.

Микола Тимошенко - начальник Житомирської митниці: "Свідченням ренесансу, хай не великого, але відродження економіки на Житомирщині, є активізація суб’єктів зовнішньо - економічної діяльності. Невелика цифра: на 18 квітня ми перерахували до бюджету 38 мільйонів 108 тисяч гривень, що на 17 мільйонів більше до періоду попереднього року, без врахування нафтопродуктів. А в цілому ми вже добавили місячну норму за три місяці.”

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: ТРК Житомира
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 21:38
Сергій Корецький: Уряд схвалив проект Митного кодексу т ...
Вчора 21:37
Сергій Корецький доручив до кінця тижня надати ґрунтовн ...
Вчора 21:36
Сергій Корецький доручив Мінкультури та Мінфіну підготу ...
Вчора 17:59
Службовий статус для незаконного переправлення військов ...
Вчора 17:59
«Зроблено в Україні»: за тиждень бізнес залучив 1,6 млр ...
25 липня 21:51
Парасолька для міста: що справді впливає на зручність і ...
23 липня 14:03
Не списуйте це на вік - перші ознаки серйозних проблем ...
22 липня 16:26
Як обрати майданчик для масштабної ділової події без за ...
20 липня 17:26
Лазерна різка vs плазма vs гідроабразив: коли яка техно ...
06 липня 17:24
Вибір меблів для маленької квартири: як візуально розши ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення