На Житомирщині збільшилась кількість випадків втягнення неповнолітніх у злочинну діяльність

На Житомирщині збільшилась кількість випадків втягнення неповнолітніх у злочинну діяльність

25.02 13:17    
Як повідомили Інтернет-виданню «Рупор Житомира» Головному управлінні статистики, у січні 2010 року органами внутрішніх справ області зареєстровано 716 злочинів, що майже на 3% менше, ніж у січні минулого року.

У містах та селищах міського типу скоєно більше злочинів, ніж у сільській місцевості. Частка цих злочинів становила 57% від загальної кількості зафіксованих кримінальних проявів.

Серед злочинів зафіксованих органами внутрішніх справ, кожний третій – тяжкий та особливо тяжкий.

У загальній кількості зареєстрованих злочинів, як і у минулі періоди, найбільше зафіксовано злочинів проти власності, їх частка складала 41%.

Порівняно з січнем минулого року збільшилась кількість випадків втягнення неповнолітніх у злочинну діяльність, крадіжок, розбоїв та шахрайств. Водночас, зафіксовано менше випадків незаконного заволодіння транспортним засобом, умисних вбивств та замахів на вбивство, грабежів, порушень правил безпеки дорожнього руху, умисних тяжких тілесних ушкоджень, випадків незаконного обігу зброї та хуліганства.

Протягом першого місяця 2010 року органами внутрішніх справ і прокуратури виявлено 1 організовану групу (злочинну організацію), члени якої вчинили 12 злочинів.

У січні п.р. від злочинних дій потерпіло 185 осіб, з них найбільше від крадіжок, грабежів, розбоїв та дорожньо-транспортних пригод. Загалом, від злочинів загинуло 8 осіб, з них 3 особи було вбито.

Із 424 осіб, причетних до злочинів, які встановлені органами внутрішніх справ, жінки складали 18%, неповнолітні – майже 6%.

До кримінальної відповідальності у минулому місяці притягнуто 416 осіб, або 98% від загальної кількості підозрюваних у скоєнні злочину.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: Рупор Житомира
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 16:43
За матеріалами СБУ по 15 років тюрми отримали ще троє з ...
Сьогодні 16:43
До 8 років ув'язнення засуджено учасника схеми розкрад ...
Сьогодні 16:42
15 років за державну зраду: підтверджено законність вир ...
Сьогодні 16:42
10 років ув’язнення: у Києві засуджено військовослужбов ...
Сьогодні 16:41
Відкривається новий набір для жінок на безоплатне навча ...
25 липня 21:51
Парасолька для міста: що справді впливає на зручність і ...
23 липня 14:03
Не списуйте це на вік - перші ознаки серйозних проблем ...
22 липня 16:26
Як обрати майданчик для масштабної ділової події без за ...
20 липня 17:26
Лазерна різка vs плазма vs гідроабразив: коли яка техно ...
06 липня 17:24
Вибір меблів для маленької квартири: як візуально розши ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення